Alfa romeo i dostawcze IVECO zderzyły się w Kuźni Raciborskiej

Zdarzenie odnotowane zostało w poniedziałek, 26.02., na DW 925 na trasie Kuźnia Raciborska-Ruda Kozielska. Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.
Informacja o zdarzeniu drogowym, w wyniku którego doszło do zderzenia bocznego dwóch pojazdów, wpłynęła do służb o godzinie 18.15. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano strażaków oraz patrol policji. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Strażackie działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy policji w kierowaniu ruchem. Na zakończenie działań uprzątnięto jezdnię z resztek pokolizyjnych. Straty materialne oszacowano na kwotę 15 tys. złotych.
- Sprawcą zdarzenia był 26-letni kierujący alfą romeo (SRC), który doprowadził do zderzenia bocznego z dostawczym IVECO (SG) prowadzonym przez 45-letniego mężczyznę. Obaj kierujący byli trzeźwi. Młodszego z nich ukarano mandatem karnym
- przekazała sierż. sztab. Joanna Wiśniewska, oficer prasowa KPP w Raciborzu.
![Pietrowice Wielkie: 101 koni, policjanci w siodle i husaria - wielkanocna tradycja procesji błagalnej [FOTO i WIDEO] Pietrowice Wielkie: 101 koni, policjanci w siodle i husaria - wielkanocna tradycja procesji błagalnej [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775484860dsc-1567-.jpg)

![Bieńkowice: średniowieczna tradycja wciąż żywa - ponad sto koni w procesji [FOTO i WIDEO] Bieńkowice: średniowieczna tradycja wciąż żywa - ponad sto koni w procesji [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775484986dsc-1660-.jpg)
![Wielkanocny objazd pól w powiecie raciborskim [BIEŃKOWICE, PIETROWICE WLK., SUDÓŁ] Wielkanocny objazd pól w powiecie raciborskim [BIEŃKOWICE, PIETROWICE WLK., SUDÓŁ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775497782zrzut-ekranu-2026-04-6-o-19-43-44-.png)

![Wielkanocna procesja konna w Zawadzie Książęcej przeszła polami trójwsi [FOTO i WIDEO] Wielkanocna procesja konna w Zawadzie Książęcej przeszła polami trójwsi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775477982-dsc0874-.jpg)







![Interwencje straży pożarnej w powiecie raciborskim. Pożary traw i lasu oraz zdarzenia medyczne [RAPORT 998] Interwencje straży pożarnej w powiecie raciborskim. Pożary traw i lasu oraz zdarzenia medyczne [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775541573662610911-981107267770519-6823888227334550744-n-2-.jpg)






























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany