Atakował i groził kobietom. 54-latek w rękach policji

- Policjanci z raciborskiej komendy ustalili i zatrzymali 54-latka, który w ciągu kilku dni dokonał szeregu przestępstw. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia - informuje komenda.
20 lutego, w Raciborzu na placu Mostowym, doszło do kradzieży roweru o wartości 1500 złotych. Mundurowi z raciborskiej komendy ustali i zatrzymali mężczyznę. Ponadto kryminalni odzyskali skradziony rower i przekazali właścicielowi. W toku dalszych czynności okazało się, że 54-latek jest sprawcą kilku przestępstw w ciągu ostatnich dni. Dzień wcześniej, na terenie dworca PKS, szarpał kobietę powodując u niej uszkodzenie barku, łokcia i nadgarstka. Do kolejnego przestępstwa doszło na ulicy Londzina w Raciborzu 54-latek groził nożem dwóm kobietom. W czwartek został przesłuchany i usłyszał zarzuty: uszkodzenia ciała, kradzieży oraz gróźb karalnych. Na wniosek śledczych, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 5 lat więzienia - informuje KPP.






![Nocny przejazd po rudzkich lasach i koncert w starej lokomotywowni [ZAPOWIEDŹ] Nocny przejazd po rudzkich lasach i koncert w starej lokomotywowni [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783256264gemini-generated-image-3z158z3z158z3z15-3-.jpg)










![Zgrana Paczka Cup 2026. Turniej partnerski w Zawadzie Książęcej [FOTO] Zgrana Paczka Cup 2026. Turniej partnerski w Zawadzie Książęcej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783260163photo-39-z-61-.jpg)
















![Rodzinny festyn zamiast turnieju. Kuźnia Raciborska postawiła na wspólną zabawę [FOTO] Rodzinny festyn zamiast turnieju. Kuźnia Raciborska postawiła na wspólną zabawę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783256306photo-33-z-34-.jpg)






Komentarze (0)
Dodaj komentarz