FIFA 2010 w MediaExpert

MediaExpert w Raciborzu przy Auchan organizuje 7 sierpnia o godz. 10.00 Turniej Gier na konsoli Xbox360 w grę FIFA 2010. Wstęp jest wolny, a do wygrania są atrakcyjne nagrody, m.in. konsola Microsoft XBOX 360 Arcade. Zapisy trwają do 6 sierpnia.
Nagrody:
* I miejsce - konsola Microsoft XBOX 360 Arcade
* II miejsce - Mad Catz kierownica MC2 Microcon
* III i IV miejsce - gry Forza 3 lub Halo ODST

![Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776775138gre05977-.jpg)


![Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776772991img-9316-.jpg)



















![A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776717470photo-49-z-50-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany