Grzegorz Utracki ogłosił start w wyborach na wójta gm. Krzyżanowice i przedstawił swoją drużynę

Obecnie urzędujący wójt przedstawił także radnych swojego komitetu. Pozostałe komitety zarejestrowane w gm. Krzyżanowice nie przedstawiły kandydatów na fotel wójta. Mają na to czas do połowy marca.
- Życie stawia przed nami wyzwania, a samorząd zadania. Należę do wyjątkowej społeczności Gmina Krzyżanowice, dumnej ze swojego miejsca urodzenia, wzrastania, zamieszkania czy pracy, a przede wszystkim dorobku ostatnich dekad. Wiele osiągnęliśmy i wiele jeszcze możemy wspólnie osiągnąć - poprawić komfort naszego życia oraz wzmocnić lokalne więzi. Budować coraz mocniejszą samorządową wspólnotę. Praca samorządowa to służba i tej służbie dla mieszkańców Gminy Krzyżanowice pragnę się dalej poświęcać. Proszę zatem Państwa o głos w zbliżających się wyborach samorządowych, 7 kwietnia, w których kandyduję do zaszczytnej funkcji Wójta Gminy Krzyżanowice. Deklaruję pełne poświęcenie, pokorę w przyjmowaniu uwag oraz otwarcie na propozycje i sugestie. Kadencja 2024-2029 nie będzie łatwa. Z jednej strony nowe rozdania unijnych środków, a z drugiej niedostateczne finansowanie samorządów czy geopolityczne zawirowania sprawiają, że zarządzanie gminą wymaga wiedzy, doświadczenia i kontaktów. Oddaję do Państwa dyspozycji doświadczenie swoje i ludzi, którzy chcą mnie wspierać w samorządowej pracy - napisał na swoim profilu FB
Kandydaci na radnych z komitetu G. Utrackiego:
Klaudia Grygarczyk - Okręg Nr1 Tworków,
Andrzej Bulenda - Okręg Nr2 Tworków;
Izabela Biela - Okręg Nr3 Tworków;
Grzegorz Kalisz Okręg Nr4 Tworków;
Teresa Kasza - Okręg Nr5. Roszków;
Kornelia Kuśka - Okręg Nr6 Krzyżanowice;
Mariola Pszenica - Okręg Nr7 Krzyżanowice;
Walter Witeczek - Okręg Nr8 Bieńkowice;
Roman Cwik - Okręg Nr9 Bieńkowice;
Magdalena Stuchly - Okręg Nr10 Bolesław;
Roman Kaczor - Okręg Nr11 Chałupki;
Izabela Topa - Okręg Nr12 Chałupki;
Piotr Minkina - Okręg Nr13 Owsiszcze;
Beata Płaczek - Okręg Nr14 Rudyszwałd;
Marzena Hiltawska - Okręg Nr15 Zabełków;
![Audi dachowało na Warszawskiej w Raciborzu [FOTO] Audi dachowało na Warszawskiej w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770805928img-20260211-wa0016-.jpg)

![Kolizja na Kościuszki. Toyota prawie wjechała do sklepu [FOTO] Kolizja na Kościuszki. Toyota prawie wjechała do sklepu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770808091img-20260211-wa0033-.jpg)





![Złota Jesień w nowym blasku. Wielki finał termomodernizacji w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Złota Jesień w nowym blasku. Wielki finał termomodernizacji w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770738918dsc-0585-.jpg)











![Od San Remo do Zamku Piastowskiego. Recital włoskiej piosenki w domu książęcym [ZAPROSZENIE] Od San Remo do Zamku Piastowskiego. Recital włoskiej piosenki w domu książęcym [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770760438zrzut-ekranu-2026-02-10-o-22-33-52-.png)

![Sprawa oświaty w Raciborzu. Silny Racibórz prostuje urzędowe fake newsy [WIDEO] Sprawa oświaty w Raciborzu. Silny Racibórz prostuje urzędowe fake newsy [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770897209img-20260212-112748-.jpg)




























Komentarze (0)
Dodaj komentarz