Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności19 lutego 202417:12

Jesteśmy tu dla Was i tak pozostanie, czyli NEONET jest w grze

Jesteśmy tu dla Was i tak pozostanie, czyli NEONET jest w grze - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Mimo ostatnich zmian zachodzących w strukturach wewnętrznych, życie w NEONET toczy się dalej. Procesy sprzedażowe i posprzedażowe realizowane są jak zawsze, zachowano pełną funkcjonalność sklepu internetowego, a do tego obsługa zamówień do sklepów stacjonarnych i pod wskazany adres odbywa się na bieżąco i bezproblemowo. NEONET nadal jest jedną z największych firm na rynku AGD/RTV/GSM/IT, posiadając wciąż ponad 200 sklepów w całej Polsce.

W grudniu zarząd NEONET poinformował o rozpoczęciu postępowania sanacyjnego, będącego jednym z elementów procesu restrukturyzacji. W opublikowanym oświadczeniu czytamy, iż wewnętrzna reorganizacja jest realizowana przy pełnej kontroli ze strony zarządu, a zatem pojawiające się plotki o upadłości były nieprawdziwe.

- Nasza codzienna praca w Neonet ukierunkowana jest przede wszystkim na dobro i komfort naszych Klientów. Aktualnie przechodzimy wewnętrzne zmiany, aby dostosować się do zmieniającego się rynku oraz oczekiwań osób decydujących się na zakupy w naszych sklepach stacjonarnych i internetowych. Jesteśmy tu dla Was i tak pozostanie – zaznacza Dyrektorka Marketingu Operacyjnego w NEONET Agata Tora.

Troska o bezpieczeństwo i komfort Klienta w zakresie procesów posprzedażowych jest szczególnie ważna w okresie wewnętrznych zmian. Klienci sklepów stacjonarnych dokonują zakupów tak jak zawsze, podobnie sytuacja wygląda w sklepie internetowym neonet.pl. Osoby decydujące się na zakup z dostawą do domu czy wybranego paczkomatu, otrzymują wybrany produkt zgodnie z preferowaną metodą i w czasie przewidzianym przez danego operatora przesyłki. Niezmiennie działa również infolinia, z którą Klienci mogą skontaktować się w przypadku wszelkich pytań.

Klienci wciąż ufają sieci sklepów NEONET – kilkadziesiąt tysięcy Klientów dziennie

Dowodem na stabilną sytuację i gwarancje składane Klientom są statystyki w samych sklepach NEONET w całym kraju. Okazuje się, że w ostatnich tygodniach ruch pozostaje na podobnym poziomie, a dziennie – mowa o kilkudziesięciu tysiącach klientów odwiedzających sklepy i dokonujących zakupów. Pokazuje to również, że mimo wielu informacji pojawiających się na przełomie grudnia i stycznia, Klienci wciąż ufają marce i są przekonani o jakości świadczonych usług.

Niezmiennie oferujemy towary GSM, RTV, AGD czy IT w atrakcyjnych cenach, a przy tym wszystkim na bieżąco realizujemy wszelkie procesy sprzedażowe. Potwierdzają to nasi Klienci, którzy swoimi decyzjami zakupowymi świadczą, to o czym mówimy od początku grudnia podkreślając priorytet w ciągłym podnoszeniu jakości obsługi bez względu na trwające procesy wewnętrzne. – dodaje Agata Tora.

Dobre perspektywy na 2024 rok

Wydaje się, że rozpoczęte w grudniu wewnętrzne procesy zmian, wkraczają na właściwe tory. NEONET kontynuuje prace na rzecz zmiany dla swoich Klientów, którzy nieprzerwanie mogą korzystać z wyjątkowych okazji, a także z systemu rat i obsługi procesów posprzedażowych mając pewność, że zakupy w sklepach stacjonarnych oraz na neonet.pl są obsługiwane zgodnie z najwyższymi standardami.

Autor: materiał partnera, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności11 kwietnia 202409:43

Trzech Czechów zderzyło się na Wydalu [FOTO]

Trzech Czechów zderzyło się na Wydalu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
2
Krzyżanowice:

Kolejne w ciągu kilku dni zdarzenie na skrzyżowaniu na Krzyżanowice, Owsiszcze, Tworków i czeską Hat’. Tym razem udział brały w nim trzy pojazdy. Co ciekawe, za kierownicami każdego z pojazdów znajdowali się obywatele Republiki Czeskiej.

red., fot. FB/OSP KSRG Krzyżanowice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 12.04.2024

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Nasz Racibórz 05.04.2024

Nasz Racibórz 29.03.2024
29 marca 202415:21

Nasz Racibórz 29.03.2024

Nasz Racibórz 22.03.2024
21 marca 202421:40

Nasz Racibórz 22.03.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.