Aktualności14 lutego 202416:27
Skandal w parafii w Chałupkach. Ksiądz romansował z szafarzem i knuł przeciwko biskupowi

0
Reklama
Region:
Tak swój artykuł na temat byłego proboszcza z parafii w gminie Krzyżanowice zatytułował dziennik Fakt. Sprawia trafia przed oblicze sądu.
- W 2021 r. ksiądz Rafał C. przedstawił politykom Lewicy sfałszowane wiadomości od kanclerza kurii i nagrania rozmów telefonicznych. Tworzył je szafarz, który w końcu przyznał się śledczym i przekonywał, że był pod dużym wpływem księdza - pisze Fakt. Czytaj [TUTAJ]
- Spisek księdza trafił też do Stolicy Apostolskiej. "Gazeta Wyborcza" ustaliła, że sprawa jest rozpatrywana w Watykanie, co potwierdził rzecznik prasowy diecezji opolskiej - donosi NaTemat.pl. Czytaj [TUTAJ]

![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)



















![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)






















Komentarze (0)
Dodaj komentarz