Złodziej z minikasyna zatrzymany

Wczoraj w ręce raciborskich funkcjonariuszy wpadł nastolatek, który dwa dni wcześniej dokonał rozboju w minikasynie przy placu Konstytucji. Mężczyzna ukradł pieniądze i telefon komórkowy jednej z pracownic. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu od 2 do 12 lat więzienia.
We wtorek do minikasyna przy placu Konstytucji wszedł młody mężczyzna. W ręku trzymał spray z gazem łzawiącym. Zagroził znajdującej się tam pracownicy, że jeśli nie da mu pieniędzy i telefonu komórkowego, to użyje tego gazu. Przestraszona kobieta spełniła żądania mężczyzny. Ten uciekł z łupem. Długo się nim jednak nie nacieszył. Wczoraj przy ul. Słonecznej wpadł w ręce policji. Teraz 19-letni raciborzanin odpowie za swój czyn przed sądem. - Mężczyźnie grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności - informuje st. sierżant Edward Kowalczyk, rzecznik raciborskiej policji.
(k)










![Seria groźnych interwencji strażaków w powiecie. Pożary i wypadek przy słupie energetycznym [FOTO] Seria groźnych interwencji strażaków w powiecie. Pożary i wypadek przy słupie energetycznym [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765871045598333448-900629152302961-443722479592108171-n-2-.jpg)







![Świąteczny Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 13 [FOTO] Świąteczny Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 13 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765871592image00007-.jpg)
































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany