Monumentalna scena i wielkie gwiazdy

Ruszyły przygotowania do kolejnej edycji Sylwestrowej Mocy Przebojów pod Stadionem Śląskim. Na największej jak do tej pory scenie wystąpi ponad 20 znakomitych artystów. O szczegółach mówili dziś podczas konferencji prasowej marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski, wicemarszałek Łukasz Czopik, dyrektor stadionu Adama Strzyżewski oraz Krzysztof Ibisz, którego w roli prowadzącego ponownie zobaczymy podczas wydarzenia na scenie.
Sylwestrowa Moc Przebojów zawita do województwa śląskiego po raz ósmy, a po raz drugi mieszkańcy będą bawić się pod Stadionem Śląskim. 31 grudnia na scenie wystąpi ponad 20 artystów na czele z gwiazdą wieczoru – Matteo Bocellim, synem Andrei Bocellego. Będą też m.in. Doda, Smolasty, Dawid Kwiatkowski, Kayah, Golec uOrkiestra, Skolim, Feel, Enej, Urszula, Oskar Cyms, Boys, Lady Pank, Majka Jeżowska, Tribbs i Kubaczńczyk.
– Jak zawsze na Śląsku dużo się dzieje, a pozytywna energia zakończy ten wyjątkowy 2023 rok i wejdziemy z impetem w 2024. Stadion Śląski zawsze przynosi szczęście i niech tego szczęścia będzie dla nas wszystkich jak najwięcej. Już teraz gorąco zapraszam! – mówił podczas dzisiejszej konferencji marszałek województwa Jakub Chełstowski.
– Zobaczmy się pod tą imponującą sceną w towarzystwie najlepszych artystów, najlepszych prezenterów i razem z najbliższymi przywitajmy ten 2024 rok, z huczną zabawą i śpiewem na ustach. Do zobaczenia! – dodał wicemarszałek Łukasz Czopik.
Budowa wielkiej sceny trwa
Przygotowania do wydarzenia już trwają, buduje się też scena pod samym stadionem. – W zeszłym roku bawiło się z nami na miejscu 40 tysięcy osób i 4 miliony przed telewizorami. Bardzo bym się cieszył, gdybyśmy pobili ten rekord frekwencyjny. Obecnie przy produkcji wydarzenia pracuje około 500 osób. Mamy rekordowo dużą scenę, będzie fantastyczna zabawa i fantastyczni artyści – podkreśla dyrektor Stadionu Śląskiego Adam Strzyżewski. Scena o szerokości 75 m i wysokości ponad 30 m faktycznie będzie wyglądać imponująco, a czas ma odmierzać 6,5-metrowy zegar. Jak zapowiada Krzysztof Ibisz, pod stadionem Stadion Śląski jest jednostką budżetową Samorządu Województwa Śląskiego zobaczymy znanych prezenterów i znakomitych artystów. Będą też niespodzianki, które poznamy podczas wydarzenia. Start koncertu 31 grudnia o godz. 20:00.
Gospodarzem wydarzenia jest Województwo Śląskie, a patronem Stadion Śląski.


![Trwa wielka przebudowa w Lesie Obora [FOTO] Trwa wielka przebudowa w Lesie Obora [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766914443img-2729-2-.jpg)
![14 ofert na budowę Blue Velo w gminie Krzyżanowice. Najtańsza o blisko 6,7 mln zł niższa od budżetu [PRZEBIEG TRASY] 14 ofert na budowę Blue Velo w gminie Krzyżanowice. Najtańsza o blisko 6,7 mln zł niższa od budżetu [PRZEBIEG TRASY] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17667381871724514204dsc-1069-2-.jpg)








![Pierwszoligowe granie w HLPN. Wicher zgasił Płomień [FOTO] Pierwszoligowe granie w HLPN. Wicher zgasił Płomień [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766874497gre03409-.jpg)


![Pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wspólne śpiewanie z Panem Babcią [FOTO i WIDEO] Pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wspólne śpiewanie z Panem Babcią [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766877018dsc-6492-.jpg)




![Wieczór kolęd i pastorałek w kościele św. Paschalisa na Płoni [FOTO i WIDEO] Wieczór kolęd i pastorałek w kościele św. Paschalisa na Płoni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766949720dsc-6652-.jpg)

![Poświąteczny weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Poświąteczny weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17667151721766358079gre03201-.jpg)

![Weekend z HLPN [WYNIKI] Weekend z HLPN [WYNIKI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766953062gre03414-.jpg)















![Powalone drzewo w Tworkowie. Poranny alarm przy Jasnej [RAPORT 998] Powalone drzewo w Tworkowie. Poranny alarm przy Jasnej [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766956331607131514-1331878882300340-7050542098041999759-n-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany