Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności28 listopada 202310:03

Wszystko, co musicie wiedzieć o akcji ZIMA w mieście. Kolejność odśnieżania, telefony

Wszystko, co musicie wiedzieć o akcji ZIMA w mieście. Kolejność odśnieżania, telefony - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Prowadzenie akcji zimowej przewiduje się od 22 listopada 2023 r. do 31 marca 2024 r. Prezydent powołał skład zespołu wykonawczego i ustalił kolejność odśnieżania.

Zarządzenie prezydenta z kolejnością odśnieżania dróg miejskich

Akcja zimowa prowadzona przez Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o. o. obejmuje odśnieżanie, posypywanie gołoledzi, hałdowanie śniegu, jego uprzątnięcie w razie potrzeby, i dotyczy:
1) dróg gminnych wg ustalonej kolejności odśnieżania,
2) płyty Rynku, Placu Dominikańskiego, Targowiska Miejskiego i parkingów,
3) dróg dla pieszych przyległych do terenów stanowiących własność gminy
4) głównych ścieżek i alejek w parkach i na skwerach
5) przystanków komunikacji zbiorowej.
6. Usuwanie śniegu i lodu z jezdni i dróg dla pieszych należących do strefy płatnego parkowania wykonuje podmiot zarządzający tą strefą (w godzinach funkcjonowania strefy płatnego parkowania).

7. Zimowe utrzymanie w granicach nieruchomości i na chodnikach położonych bezpośrednio przy granicy nieruchomości należy do obowiązków właścicieli nieruchomości, w rozumieniu ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport21 listopada 202507:00

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Przed nami jedne z ostatnich meczów na trawie. Grać będą piłkarze II ligi, klasy okręgowej oraz A i B klasy Podokręgu Racibórz. O punkty powalczą także siatkarze i siatkarki, koszykarki i piłkarki ręczne. Sprawdź, z kim zagra drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport21 listopada 202523:28

Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO]

Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W piątkowy, mroźny wieczór 21 listopada na stadionie w Raciborzu MKS Unia podejmował aktualnego lidera klasy okręgowej – LKS Start Mszana. Przed pierwszym gwizdkiem oba zespoły dzieliło w tabeli siedem punktów na korzyść gości, jednak dla gospodarzy stawką meczu była możliwość awansu na drugie miejsce. Drużyna prowadzona przez Łukasza Zejdlera przystępowała do spotkania jako trzeci zespół w ligowej stawce.

(greh)
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Nasz Racibórz 14.11.2025
13 listopada 202519:27

Nasz Racibórz 14.11.2025

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.