Policjanci z Raciborza w akcji w Bytomiu

Raciborscy policjanci z prewencji, wracając z Bytomia zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna chwilę wcześniej spowodował zdarzenie drogowe i oddalił się z miejsca. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 3 lat więzienia.
- W niedzielę raciborscy policjanci z Wydziału Prewencji, wracając do swojej jednostki z terenu Bytomia, przy ulicy Strzelców Bytomskich zauważyli wyjeżdżający z parkingu samochód marki Skoda. Zwrócił on uwagę mundurowych, gdyż miał uszkodzony przedni zderzak i nie posiadał tablicy rejestracyjnej. Stróże prawa zatrzymali pojazd do kontroli, a gdy podeszli do pojazdu od kierującego wyczuli silną woń alkoholu. Dosłownie chwilę później, policjanci dowiedzieli się, że kierujący skodą mężczyzna spowodował kilka minut wcześniej kolizję i odjechał z miejsca. Świadkowie kolizji nie zdążyli zatrzymać sprawcy w miejscu kolizji. Mundurowi poinformowali dyżurnego o zaistniałej sytuacji, po czym na miejsce przyjechał patrol drogówki z Bytomia. Jak się okazało w trakcie badania trzeźwości, mężczyzna miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem, a grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia - podała raciborska komenda.


![Budowa nowego mostu na Odrze wchodzi w kluczową fazę [FOTO] Budowa nowego mostu na Odrze wchodzi w kluczową fazę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176520790906-2025-12-03-obiekt-mostowy-md1-2-.jpg)

















![Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765196448nedza-.jpg)
![Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765275567antoniczek-.jpg)





























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany