Aktualności20 listopada 202309:07
Już 3 grudnia pietrowicki kiermasz. Co w programie?

0
Reklama
Racibórz:
Impreza rozpocznie się o godz. 13.30 w centrum społeczno-kulturalnym przy ul. 1 Maja.
Będą oczywiście stoiska pełne smakołyków i świątecznych ozdób. Już od 13.40 rozpoczną się występy dzieci i młodzieży szkolnej, o 15.00 wystąpią Kasia i Claudia Chwołka, o 17.00 grupa taneczna Gwiazdeczki, chwilę później dzieci i młodzież z MDK Racibórz. Na wydarzenie zaprasza wójt Pietrowic Wielkich Andrzej Wawrzynek.
Przypomnijmy sobie jak to wyglądało rok temu.





























































































![List do redakcji: przepisy nagminnie łamane, trawniki i chodniki niszczone - czytelnik pokazuje jak parkują w Raciborzu [FOTO] List do redakcji: przepisy nagminnie łamane, trawniki i chodniki niszczone - czytelnik pokazuje jak parkują w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17730879421000010433-.jpg)


![Obecny stan to po prostu wstyd [LIST DO REDAKCJI] Obecny stan to po prostu wstyd [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177304144920260304-161527-duz-y-.jpeg)




![Most, który udźwignie kolumnę Abramsów: Finał nasuwania segmentów na moście Grzegorzowice-Ciechowice [FOTO i WIDEO] Most, który udźwignie kolumnę Abramsów: Finał nasuwania segmentów na moście Grzegorzowice-Ciechowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773161401dsc-1198-.jpg)


































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany