Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności11 listopada 202312:15

Pożar volkswagena przy Kolejowej [FOTO]

Pożar volkswagena przy Kolejowej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Informacja o pożarze pojazdu wpłynęła do raciborskich strażaków wczoraj, 10.11., krótko po południu. Na miejsce skierowano jeden zastęp z Reymonta.

Informację o zdarzeniu raciborska komenda PSP otrzymała o godzinie 12.16. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp PSP. Po dojeździe na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. Paliła się komora silnika oraz przód pojazdu. Niezwłocznie przystąpiono do działań, które polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu gaśniczego celem ugaszenia pojazdu oraz usunięciu z jezdni substancji ropopochodnej, która powstała podczas załadunku pojazdu na lawetę. Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 15 tys. złotych. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport21 listopada 202523:28

Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO]

Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W piątkowy, mroźny wieczór 21 listopada na stadionie w Raciborzu MKS Unia podejmował aktualnego lidera klasy okręgowej – LKS Start Mszana. Przed pierwszym gwizdkiem oba zespoły dzieliło w tabeli siedem punktów na korzyść gości, jednak dla gospodarzy stawką meczu była możliwość awansu na drugie miejsce. Drużyna prowadzona przez Łukasza Zejdlera przystępowała do spotkania jako trzeci zespół w ligowej stawce.

(greh), fot. (greh), Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Sport21 listopada 202507:00

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Przed nami jedne z ostatnich meczów na trawie. Grać będą piłkarze II ligi, klasy okręgowej oraz A i B klasy Podokręgu Racibórz. O punkty powalczą także siatkarze i siatkarki, koszykarki i piłkarki ręczne. Sprawdź, z kim zagra drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Nasz Racibórz 14.11.2025
13 listopada 202519:27

Nasz Racibórz 14.11.2025

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.