Uczennice TEB wolontariuszkami na pl. Jagiełły

Uczennice III semestru podologii z TEB Edukacja pomogły pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej na placu Jagiełły w Raciborzu.
- 21 października w Raciborzu odbyła się akcja charytatywna, której uczestniczki wykazały się ogromnym zaangażowaniem oraz empatią. Uczennice III semestru podologii z TEB Edukacja, pod okiem Katarzyny Garbarz, odwiedziły Dom Pomocy Społecznej na placu Jagiełły w Raciborzu. Akcja miała na celu nie tylko poprawę zdrowia, lecz także samopoczucia osób potrzebujących. Hasło przewodnie to "Uczymy się przez pomaganie".
Dzięki zaangażowaniu młodych adeptek podologii, liczni podopieczni otrzymali kompleksową pomoc, obejmującą opiekę nad paznokciami i stopami. Akcja odbyła się pod patronatem Stowarzyszenia Podiatrów i Podologów - informuje placówka.





















![Rekordowa edycja Targów Wędkarskich Babiczok Fishing 2026 w Nędzy [FOTO i WIDEO] Rekordowa edycja Targów Wędkarskich Babiczok Fishing 2026 w Nędzy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1772482795img-20260222-wa0140-2-.jpg)











![Królestwo Niebieskie. Śladami rycerzy zakonnych na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] Królestwo Niebieskie. Śladami rycerzy zakonnych na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1772523115644693854-1378266854345842-6137042360121034897-n-.jpg)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany