Antyki, starocie i ciuchy. Sobotni targ i bazarek

Drugi raciborski bazarek rzeczy używanych przeniósł się na Rynek i miał większą frekwencję niż poprzedni.
Raciborski bazarek rzeczy używanych powoli zyskuje na frekwencji. Dziś, 16.09., było więcej sprzedających niż podczas debiutu w czerwcu. Dominowały ciuchy, a - co najważniejsze - nie brakowało kupujących. Na sąsiednim placu Dominikańskim, jak w każdą trzecią sobotę miesiąca, odbywał się handel starociami, antykami i szpargałami. Tu frekwencja była ciut niższa, bo wielu kupców nastawia się na jutrzejszy (17.09.) Jarmark na Granicy w Chałupkach. To największa taka impreza w regionie.
Kolejny bazarek rzeczy używanych w czerwcu 2024, a targ staroci w trzecią sobotę października.
Spacer wideo LIVE































![Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765356281final-bajkowego-.png)
![Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765394259img-1624-.jpg)

















![I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765557622jubileusz80lo1-570-kopia-.jpg)






















Komentarze (0)
Dodaj komentarz