Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności14 września 202320:34

Prymusi z Raciborza odebrali miejskie stypendia

Prymusi z Raciborza odebrali miejskie stypendia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

- 187 uczniów raciborskich podstawówek odebrało dziś, 14.09., z rąk prezydenta Dariusza Polowego stypendia za wyniki w nauce w II półroczu roku szkolnego 2022/2023.

Ceremonia wręczenia stypendiów odbyła się dzisiaj, 14 września o godzinie 16.00, na scenie Raciborskiego Centrum Kultury, a poprowadził ją naczelnik Wydziału Edukacji Krzysztof Żychski. Prymusi, w zależności od zachowania, otrzymali 200 bądź 250 zł. Łącznie miasto przeznaczyło na ten cel 47 050 zł.

Galę uświetniły występy uczniów SP 1 oraz Kingi Kosteczki – uczennicy V klasy SP 15 i Witolda Piaseckiego – ucznia SP 18.

Poniżej lista uczniów, którzy otrzymali stypendia.

Nagrody w dziedzinie kultury i sztuki:
1. Witold Piasecki SP 18 - Międzynarodowy festiwal piosenki I
2. Hanna Mużelak SP 1 - Ogólnopolski konkurs plastyczny I i III
3. Błażej Marcyanik SP 15 - Ogólnopolski konkurs plastyczny II

Szkoła Postawowa nr 1:
1. Balawender Maja
2. Bąbol Mateusz
3. Dudkiewicz Filip
4. Jaworek Maksymilian
5. Jakubus Sławomir
6. Jaworska Marta
7. Klima Anna
8. Lach Jakub
9. Magdziak Alicja
10. Malkiewicz Filip
11. Mart Martyna
12. Mużelak Hanna
13. Niewiera Bartosz
14. Piszczek Pola Hanna
15. Pytlarz Marta
16. Pundyk Dominik
17. Przeliorz Wiktoria
18. Rucińska Łucja kl. VIII średnia 6,00
19. Stysiał Dorota
20. Tesarska Marcelina
21. Wallach Antoni Jan
22. Wolka Weronika
23. Zymelka Bartosz Paweł

Szkoła Podstawowa nr 3:
1. Czerniak Iga
2. Dorna Dawid
3. Dziedzic Magdalena
4. Franica Łucja
5. Fryt Alicja
6. Krukowska Emilia
7. Locińska Zofia
8. Luboń Maja kl. VI średnia 5,93
9. Skwarecki Jakub
10. Starzyk Wiktor
11. Tumula Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr 4:
1. Borowicz Alicja
2. Gładysz Grzegorz kl. IV średnia 6,00
3. Głowacz Hanna
4. Klekotka Franciszek
5. Kucza Blanka
6. Labocha Zuzanna
7. Nadskakulska Julia
8. Peterek Maja
9. Solich Aleksander
10. Świrk Karolina
11. Twaróg Zofia
12. Zaborowski Dawid

Szkoła Podstawowa nr 13:
1. Banaszkowski Stanisław
2. Bartosińska Malwina
3. Białobrzeska Maja
4. Benedykt Miłosz
5. Biegiesz Patrycja
6. Bunio Hanna
7. Bunio Zuzanna
8. Cyran Kacper
9. Duda Anna
10. Duda Julia
11. Galli Hanna kl. IV średnia 6,00
12. Galli Aleksandra
13. Gnot Kamil
14. Hanusek Zuzanna
15. Januszkiewcz Julia
16. Kaczmarek Lena
17. Kamiński Szymon
18. Kobylak Amelia
19. Kondys Zuzanna
20. Lach Mateusz
21. Lubaszka Kacper
22. Lubaszka Maja
23. Marcinek Mike
24. Mika Karolina
25. Olender Łukasz
26. Papiernik Olaf
27. Pieruszka Tomasz
28. Pośpiech Emilia
29. Placek Barbara
30. Rudnicka Natalia
31. Sedlaczek Antonina
32. Świderska Michalina
33. Szmig Katarzyna
34. Thym Zuzanna
35. Walczak Jakub
36. Walicka Kinga
37. Wons Tomasz
38. Zielonka Kaja
39. Ziętek Zuzanna
40. Zubko Lena

Szkoła Podstawowa nr 15:
1. Adamczewska Milena kl. IV średnia 6,00
2. Burczyc Lena
3. Bałys Oliwia
4. Dudek Jakub kl. IV średnia 6,00
5. Halota Dominik
6. Joszko Adam
7. Kasowska Antonina
8. Kąś Hanna
9. Kępczyk Paweł
10. Kremer Tymon
11. Liptak Małgorzata
12. Muzyk Kinga
13. Opiela Leon
14. Sarniak Mateusz
15. Szymiczek Łucja
16. Pawlas Magdalena
17. Roskosz Kinga
18. Rzepiel Maja
19. Rosina Wioletta
20. Smołka Emilia
21. Sergiel Franciszek kl. VI średnia 6,00
22. Myszakowska Emilia
23. Siara Kamila
24. Smołka Michał
25. Trzebuniak Szymon
26. Sypniewska Amelia

Szkoła Podstawowa nr 18:
1. Bodziony Nadia
2. Bors Adam
3. Bugla Emilia
4. Czarniecka Martyna
5. Dzięcioł Borys
6. Gajda Dobrosław
7. Graj Joanna
8. Gurazda Paulina
9. Górka Oliwia
10. Jamicka Agnieszka
11. Janicka Marta
12. Jasiak Monika
13. Kalbarczyk Jakub
14. Kaleta Filip
15. Klink Martyna
16. Kowalczyk Aleksandra
17. Krężel Hanna
18. Łoziński Michał
19. Muda Maja
20. Niziołek Milena
21. Nowak Igor
22. Olejniczak Kamila
23. Piasecki Witold kl. VI średnia 6,00
24. Puhacz Hanna
25. Procajło Karol
26. Pytel Kacper
27. Śrutwa Oskar
28. Szałek Agnieszka kl. VI średnia 6,00
29. Unger Malwina
30. Włodarczyk Alan
31. Zdonek Małgorzata
32. Zwolińska Helena

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 (Markowice):
1. Żychski Oskar
2. Mysz Julia
3. Rosiński Krzysztof
4. Więcek Borys
5. Dziura Kamil
6. Liszka Milena
7. Wypior Zuzanna
8. Homik Adam
9. Jureczko Dominik
10. Jan Mateusz kl. VII średnia 6,00
11. Bytomska Joanna
12. Stopa Ewelina
13. Brzozowski Szymon
14. Homik Katarzyna
15. Więcek Natalia
16. Miźwiński Wiktor
17. Kolbusz Konstanty
18. Rosińska Paulina
19. Kostka Esther

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 (Ocice):
1. Fiegler Michał
2. Giera Robert kl. VIII średnia 6,00
3. Gołeczko Emilia
4. Grud Jan
5. Kudla Olivier
6. Turakiewicz Zofia
7. Walenko Oliwia

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 (Płonia):
1. Błaszczok Wiktoria
2. Herok Jan
3. Janicka Agata
4. Janicka Karolina kl. VIII średnia 5,86
5. Janicka Paulina
6. Joszko Emil
7. Joszko Katarzyna
8. Kowalski Błażej
9. Machowska Natalia
10. Mainka Kinga
11. Radwan Milena
12. Tomaszewska-Handall Nadia

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 (Studzienna):
1. Dudek Hanna
2. Piecha Wiktoria kl. V średnia 5,64

Autor: (um), redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności17 lipca 202413:03

Wnioski o 300 plus cały czas wpływają. Wkrótce pierwsze wypłaty

Wnioski o 300 plus cały czas wpływają. Wkrótce pierwsze wypłaty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska Regionalna Rzeczniczka Prasowa ZUS w województwie śląskim
Reklama
Aktualności18 lipca 202413:26

Coraz mniej czasu na decyzję: czy ZUS czy ZUS i OFE. Termin tylko do końca lipca

Coraz mniej czasu na decyzję: czy ZUS czy ZUS i OFE. Termin tylko do końca lipca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska Regionalna Rzeczniczka Prasowa ZUS w województwie śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.07.2024
18 lipca 202417:55

Nasz Racibórz 19.07.2024

Nasz Racibórz 12.07.2024
12 lipca 202409:40

Nasz Racibórz 12.07.2024

Nasz Racibórz 05.07.2024
5 lipca 202408:55

Nasz Racibórz 05.07.2024

Nasz Racibórz 28.06.2024
27 czerwca 202422:45

Nasz Racibórz 28.06.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.