III Mistrzostwa Raciborza Ninja OCR kids

"85 młodych Ninja" wystartowało w III Mistrzostwach Raciborza Ninja OCR -15.08.2023 w Raciborzu w dzielnicy Płonia.
Tym razem zawody odbyły się na Raciborskiej Kuźni OCR, gdzie Raciborki na co dzień trenują. Dzięki temu mogły wykorzystać swój cały arsenał OCRowy, który można zaobserwować na zdjęciach z całodniowych zawodów, podzielonych na kategorie wiekowe. A tu wyniki z zawodów:
Kat.6-8 lat K
1. Składek Alicja
2. Sabatowska Natalia
3. Antoniak Oliwia
kat.6-8 lat M
1. Herman Eryk
2. Bajorek Wojciech
3. Jakub Polak
kat.9-10 lat K
1. Cieślak Julia
2. Paskuda Ola
3. Ziemnicka Weronika
kat.9-10 lat M
1. Herman Patryk
2. Szulik Antoni
3. Miczek Mateusz
kat.11-13 lat
1. Skrzypczak Beata
2. Marzec Julia
3. Rudnicka Natala
kat.11-13 lat
1. Król Kasjan
2. Rafał Gawliczek
3. Barabasz Szymon
Kategoria szkół i przedszkoli 2023r
W kat.3-6 lat dziewczyn
1. Miczek Magda - Przedszkole nr 2 w ZSP nr 3 w Raciborzu
2. Polak Dorota - przedszkole Owsiszcze
3. Polak Hania - przedszkole Owsiszcze
w kat.3-6 lat chłopców
1. Barabasz Paweł - Przedszkole nr26 w Raciborzu
W kat. 7-10 lat K
1. Paulina Paluch
2. Polak Magda
3. Berger Alicja
w kat. 7-10 lat M
1. Miczek Mateusz
2. Kuryłowicz Krzysiek
3. Polak Jakub
W zawodach uczestniczyli zawodnicy z drużyn: Shark Crew Rybnik, OSPRO Ninja Team Polska, Socios Silesia, Viking Training Center, Fit&More, Stowarzyszenie Klono Team, Spartan Team & KOski. Projekt był współfinansowany z budżetu miasta Racibórz, który jest z nami od I edycji.











![Nowa odsłona Jarmarku Świątecznego w Raciborzu - choinka rozbłysła wśród platanów [FOTO i WIDEO] Nowa odsłona Jarmarku Świątecznego w Raciborzu - choinka rozbłysła wśród platanów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764981700zrzut-ekranu-2025-12-6-o-01-41-18-.png)


![Procesja konna do Mikołaszka – żywa tradycja Krzanowic [FOTO i WIDEO] Procesja konna do Mikołaszka – żywa tradycja Krzanowic [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765023493dsc-9826-.jpg)


![Kiermasz świąteczny w SP 15. Rękodzieło, gastronomia i występy uczniów [FOTO i WIDEO] Kiermasz świąteczny w SP 15. Rękodzieło, gastronomia i występy uczniów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764981934dsc-2259-.jpg)











![Siatkarski dreszczowiec w Raciborzu. Pierwsza faza sezonu zakończona awansem do najlepszej ósemki [FOTO i WIDEO] Siatkarski dreszczowiec w Raciborzu. Pierwsza faza sezonu zakończona awansem do najlepszej ósemki [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764985544gre02464-.jpg)

![Wieczór francuski na Zamku Piastowskim. Przed nami muzyczna podróż do Hiszpanii [FOTO i WIDEO] Wieczór francuski na Zamku Piastowskim. Przed nami muzyczna podróż do Hiszpanii [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765014398dsc-8130-.jpg)

![Zamkowa parada świętego Mikołaja przyciągnęła tłumy. W niedzielę wystąpi TOBY [FOTO i WIDEO] Zamkowa parada świętego Mikołaja przyciągnęła tłumy. W niedzielę wystąpi TOBY [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765060153dsc-0750-.jpg)














![Mikołajkowe zmagania najmłodszych. Turniej pełen emocji i sportowej radości [FOTO] Mikołajkowe zmagania najmłodszych. Turniej pełen emocji i sportowej radości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765063550turniej-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany