Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 sierpnia 202314:11

Zapowiedź jubileuszowej 20. edycji koncertu charytatywnego Gwiazdka Serc

Zapowiedź jubileuszowej 20. edycji koncertu charytatywnego Gwiazdka Serc - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Po trzyletniej przerwie, wyczekiwana przez mieszkańców Raciborza i okolic 20. edycja koncertu charytatywnego „Gwiazdka Serc” powraca na scenę. Tym razem pod hasłem „20. randka z gwiazdką”. Wydarzenie odbędzie się 8 grudnia 2023 roku w Raciborskim Centrum Kultury.

Na scenie zobaczymy nie tylko artystów, ale także ważne postaci z życia publicznego. Wśród występujących pojawią się przedstawiciele Urzędu Miasta oraz Starostwa, którzy wspierają inicjatywę od samego początku. Jednym z głównych punktów wieczoru będzie reaktywowana grupa muzyczna- Los Isbos. Oprawą muzyczną całego wydarzenia zajmować się będzie zespół POMPABAND.

Wśród artystów nie zabraknie finalisty The Voice of Senior- Andrzeja Bilińskiego, który swoim głosem porusza serca tysięcy widzów. Na scenie zobaczymy także zespół taneczny „Skaza”, który zaprezentuje efektowne układy choreograficzne, a swoje umiejętności zaprezentują również raciborscy Drengowie w autorskim przedstawieniu.

Najważniejszym celem „Gwiazdki Serc” pozostaje wsparcie potrzebujących. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na cele charytatywne, koncentrując się na potrzebach dzieci, młodzieży i dorosłych w trudnej sytuacji życiowej. Środki z poprzednich edycji przeznaczano między innymi na wsparcie dla Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu, na stypendia naukowe dla raciborskich szkół średnich, na zakup sprzętu terapeutycznego dla Stowarzyszenia Spektrum oraz wiele innych.

Nie tylko artystyczne aspekty jubileuszowego koncertu „Gwiazdki Serc” są nowością. Powstało nowego logo wydarzenia, którego autorką jest Katarzyna Kreuzer- designerka, laureatka wielunagród. Już wkrótce będziecie mieli okazję je zobaczyć na plakatach promujących wydarzenie. Bilety oraz szczegółowe informacje będą dostępne wkrótce.

Raciborska Izba Gospodarcza Raciborska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą, która powstała 03.09.1990 r. RIG wspiera wszelkie inicjatywy służące rozwojowi gospodarczemu, tworzy warunki współpracy w kraju i za granicą. Izba reprezentuje jednostki gospodarcze wobec władz samorządowych, urzędów i instytucji.

Autor: RIG/materiał prasowy, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 września 202316:57

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
41
Racibórz:

- W ramach środków przewidzianych w Rządowym Funduszu Rozwoju Dróg. Miasto Racibórz pozyskało 6,97 mln. zł dofinansowania na zadania mające na celu wyłącznie poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu - informuje magistrat.

(um)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności26 września 202308:02

Sukces programu edukacyjnego Henkla

Sukces programu edukacyjnego Henkla - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Henkel Polska ponownie zawitał z programem Świat Młodych Badaczy do szkół w Raciborzu i okolicznych miejscowościach

materiał partnera
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.09.2023
22 września 202308:23

Nasz Racibórz 22.09.2023

Nasz Racibórz 15.09.2023
15 września 202311:22

Nasz Racibórz 15.09.2023

Nasz Racibórz 08.09.2023
7 września 202320:25

Nasz Racibórz 08.09.2023

Nasz Racibórz 01.09.2023
31 sierpnia 202323:10

Nasz Racibórz 01.09.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.