Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności16 sierpnia 202318:15

Warsztaty taneczne bachaty z Mistrzem Polski. Zapisy tylko do końca sierpnia!

Warsztaty taneczne bachaty z Mistrzem Polski. Zapisy tylko do końca sierpnia! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Niecodzienna okazja dla miłośników tańca, by wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Mistrza Polski Krissa i jego partnerkę Natalię. Przypominamy o organizowanym przez Raciborskie Centrum Kultury kursie bachaty w dniach 16-17 września (sobota i niedziela) w RCK RDK, ul. Chopina 21.

Kurs będzie liczył 8h zegarowych. W sobotę od godz. 15:00 z przerwami, a w niedzielę od godz. 10:00. Na zakończenie pierwszego dnia warsztatów odbędzie się potańcówka bachatowa tylko dla uczestników kursu. Zajęcia są przeznaczone dla osób, które znają podstawy bachaty i chcą rozwinąć swoje umiejętności (średniozaawansowani).
 
Koszt za kurs to 140 zł od osoby, 280 zł od pary (17,5 zł za 1h). Wpłaty przyjmowane są w kasie RCK RDK, ul. Chopina 21 oraz przelewem na numer konta z dopiskiem „kurs bachaty, imię i nazwisko”: 12 1050 1070 1000 0023 5270 2886
Zapisy są przyjmowane tylko do ostatniego dnia sierpnia czyli 31.08.2023. Liczba miejsc ograniczona!

Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/3KGcUH04l 

KRISS & NATALIA 

Będąc kilka lat parą w życiu, postanowili również w tańcu pójść za głosem serca i połączyć swoje siły, aby móc dzielić z Wami swoją miłość oraz pasję do tańca zmysłów - Bachaty Sensual.
Mając kilkuletnie doświadczenie instruktorskie, oboje podróżowali nauczając w wielu krajach w Europie na licznych warsztatach oraz prestiżowych festiwalach (Francja, Anglia, Holandia, Izrael, Portugalia, Norwegia itd.) . Oboje cechuje silna charyzma i spora dawka humoru co sprawia, że zajęcia które prowadzą, to nie tylko ogromna doza techniki tanecznej ale również niezła zabawa. 
Chcesz się przekonać już dzisiaj kim są i jak uczą? Zajrzyj na https://vda.dance/kriss-natalia/ gdzie dostępne są ich kursy online na każdym poziomie zaawansowania, w parze jak i solo.
 
NATALIA PLEWA

Za dnia doktorantka Uniwersytetu Berlińskiego, nocą zaś bachatowa bestia!
Jej zamiłowanie do tańca rozpoczęło się od rytmów salsy, aby niespełna rok później rozpalić swoją niespodziewaną rozmiarami potrzebę zmiany trybu wyrażania siebie w rytm Bachaty stricte Sensual!
Nad swoimi umiejętnościami pracowała zarówno w kraju jak i za oceanem. To właśnie w USA zasmakowała pięknego tanecznego świata, podróżując po festiwalach, szkoląc się w wielu stanach w kraju. Po powrocie do Europy, na rynek wkroczyła mocnym krokiem tanecznym z byłym partnerem (Xavi & Natalia Bachata), z którym podbijała serca w kolejnych krajach na zachodzie, ucząc na wielu międzynarodowych festiwalach tanecznych we Francji, Anglii, Holandii, Izraelu, Portugalii, Szwecji, Belgii, Maroku itd. Obecnie partnerka zarówno życiowa jak i taneczna najzdolniejszego na świecie Krzysztofa od teraz aka Kriss (Kriss & Natalia Bachata).

Może i krótka, bo sięgająca niespełna 6 lat przygoda, ależ jak intensywna, zapoczątkowała piękny rozkwit Bachaty Sensual w Berlinie, gdzie pod jej bacznym okiem przekazywała ludziom wiedzę, dotykając ich serc i inspirując każdego dnia. 

Jaki ma styl i jak uczy? Pomysłodawczyni warsztatów pt. "Bachata Blindfold Experience" sama mówi: "Pozwól mi zawiązać sobie oczy na warsztatach, posłuchaj mojego głosu i POCZUJ TANIEC ZMYSŁAMI"

KRZYSZTOF JURASZEK aka KRISS 

Muzyczne doświadczenie, sięgające 11-letniej gry na saksofonie, było solidnym gruntem do budowania umiejętności tanecznych, które doprowadziły go do wielu sukcesów i tytułów w kraju.
Najważniejszy rozdział swojego życia rozpoczął w 2010 w rytmach salsy, aby już w kolejnym na poważnie roztańczyć swoją karierę w muzyce obfitującej sensualnym beat’em bachatowym.
Szkoląc się u najlepszych instruktorów bachaty, miał również przyjemność prowadzić zajęcia i warsztaty na wielu festiwalach i wydarzeniach tanecznych w Polsce jak i zagranicą. Wielokrotne tytuły mistrza Polski ugruntowały mocno jego talent i pozycje. Na co dzień, wiodący instruktor Bachaty Sensual we Wrocławiu, prowadzi regularne zajęcia w szkole tańca La Rosa Negra. W swojej karierze wykształcił wielu instruktorów bachaty, przyczyniając się w ten sposób bardzo do kształtowania i ukierunkowania rynku bachatowego w Polsce. Jego osiągnięcia to: 1 miejsce na Bachata Stars Poland w 2012 roku, 1 miejsce na Bachata Stars Poland w 2015 roku, 2 miejsce na Bachata Stars Poland w 2016 roku, 2015 , 2016 rok - reprezentant Polski na Bachata Stars International w Salamance, 2015, 2016, 2017 – Koordynator Polskich grup tanecznych „Bachata Sensual Team Project by Korke y Judith”.

Kriss swój taneczny styl obecnie łączy ze swoją aktualną partnerką taneczną jak i życiową - Natalią Plewa (Kriss & Natalia Bachata). Para ta tworzy fantastyczną, wybuchową mieszankę. Na ich zajęciach nie można się nudzić, mają nacisk zarówno na technikę, humor jak i ekspresję siebie.
 

Autor: RCK, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport1 października 202318:26

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Emocji na boiskach w trakcie weekendu nie brakowało. Postarali się o nie przede wszystkim piłkarze od III ligi do C klasy Podokręgu Racibórz. Sezon 2023/2024 zainaugurowano w Zoo-Mar JP Telebin RLPS. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Aktualności30 września 202319:16

Kwiatkowski, Franica, Piasecki i DOX. ProZdro na bis!

Kwiatkowski, Franica, Piasecki i DOX. ProZdro na bis! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
fot. UM, Simply Media/Samuel Kurek
Aktualności30 września 202323:47

Finał lata i zbiórka dla Tomka. Pomoc musi trwać [FOTO i WIDEO]

Finał lata i zbiórka dla Tomka. Pomoc musi trwać [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Silesian Jazz Daughters oraz Long & Junior – polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza disco polo i dance to gwiazdy dzisiejszej, 30.09., imprezy zorganizowanej przez Przystań Cocktail Bar & Grill.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Aktualności1 października 202321:13

Krowiarki: słoneczne dźwięki w starym pałacu [FOTO i WIDEO]

Krowiarki: słoneczne dźwięki w starym pałacu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

Jazzowo-swingowy koncert The Sunny Side odbył się dziś, 1.10., w pałacu w Krowiarkach. To kolejne muzyczne wydarzenie na 800. urodziny miejscowości.

red.
Aktualności30 września 202323:46

Darz bór! Śląska brać myśliwska zjechała do Tworkowa [FOTO i WIDEO]

Darz bór! Śląska brać myśliwska zjechała do Tworkowa [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

Zamek w Tworkowie był dziś, 30.09., miejscem Okręgowych Obchodów dnia św. Huberta, organizowanych przez Gminę Krzyżanowice oraz Polski Związek Łowiecki - Zarząd Okręgowy Katowice.

fot. UG Krzyżanowice
Reklama
Aktualności30 września 202323:46

Dziadek Teodor ozdobą zlotu oldtimerów w Zabełkowie [FOTO i WIDEO]

Dziadek Teodor ozdobą zlotu oldtimerów w Zabełkowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

Dzisiejsza (30.09.) impreza zamyka sezon spotkań miłośników starych pojazdów. Kolejna wiosną.

fot. UG Krzyżanowice
Reklama
Reklama
Reklama
Sport1 października 202310:07

Zabełkowski klub obchodzi 115. urodziny

Zabełkowski klub obchodzi 115. urodziny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. UG Krzyżanowice
Aktualności1 października 202322:18

Tych lat nie odda nikt. Rewia przebojów w RCK [FOTO i WIDEO]

Tych lat nie odda nikt. Rewia przebojów w RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

To było spotkanie z klasyką polskiej piosenki, wypełnione czułością dźwięków, nieprzemijającym urokiem i szczerymi emocjami, z których zrodziły się najwspanialsze kompozycje lat 60 i 70. Gwiazdą był Jacek Wójcicki.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Sport30 września 202321:56

Wyrównane spotkanie przy Tuwima. Ocice górą [FOTO]

Wyrównane spotkanie przy Tuwima. Ocice górą [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Trzy punkty i pięć miejsc w tabeli. Taka była przewaga Górek Śląskich nad zespołem z Ocic. Gracze z Gminy Nędza mogli pochwalić się dorobkiem dwunastu oczek, natomiast raciborzanie dziewięcioma punktami. Zapowiadało się więc ciekawe spotkanie.

(greh)
Reklama
Aktualności30 września 202323:47

Ivo Ciszek & VOLTAGE. Koncert Dobroczynny w RCK

Ivo Ciszek & VOLTAGE. Koncert Dobroczynny w RCK - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Wydarzenie zorganizowano w celu zebrania środków na leczenie, rehabilitację oraz zakup sprzętu dla Ivona i Nathana Ciszków - młodych chłopaków, zmagających się z genetyczną i nieuleczalną chorobą - dystrofią kończynowo-obręczową, powodującą stopniowy zanik mięśni.

Jan Ptak
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.09.2023
22 września 202308:23

Nasz Racibórz 22.09.2023

Nasz Racibórz 15.09.2023
15 września 202311:22

Nasz Racibórz 15.09.2023

Nasz Racibórz 08.09.2023
7 września 202320:25

Nasz Racibórz 08.09.2023

Nasz Racibórz 01.09.2023
31 sierpnia 202323:10

Nasz Racibórz 01.09.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.