Aktualności6 sierpnia 202308:02
Powiat ogłosił przetargi na remonty dróg

0
Reklama
Racibórz:
Zamówienia dotyczą dwóch dróg w gminie Rudnik oraz jednej w gminie Krzyżanowice.
Jeszcze w sierpniu zostaną otwarte koperty z ofertami dotyczącymi następujących inwestycji:
- „Modernizacja odcinka drogi powiatowej nr 3520S od DK 45 do skrzyżowania z ul. Szkolną w Ponięcicach”.
- „Modernizacja odcinka drogi powiatowej nr 3531S w Bieńkowicach na dwóch odcinkach: od drogi krajowej nr 45 do tzw. ronda na skrzyżowaniu z drogami gminnymi ul. Rzemieślniczą i Młyńską oraz od w/w ronda do ul. Zachodniej”.
- „Modernizacja odcinka drogi powiatowej nr 3523S wykorzystywanej jako dojazd do gruntów rolnych w gminie Rudnik, sołectwie Strzybnik, obrębie geodezyjnym Strzybnik”.
Wsparcia finansowego na drogi w gminie Rudnik udzieliły Lasy Państwowe.



![Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781190887dsc-0770-.jpg)






















![Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781111499dsc07257-.jpg)














![Fisz Emade Tworzywo wystąpi na finał Dni Raciborza 2026 [ZAPOWIEDŹ] Fisz Emade Tworzywo wystąpi na finał Dni Raciborza 2026 [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781114312fisz-emade-lato-2026-.jpg)








Komentarze (0)
Dodaj komentarz