Przegląd obwieszczeń i zawiadomień dotyczących planowanych inwestycji w Raciborzu

Kolektor na Ostrogu, główny punkt odbioru w Studziennej, ciąg rowerowo-pieszy w Miedoni - podajemy wykaz ostatnich obwieszczeń z biuletynu informacji publicznej Urzędu Miasta. Zainteresowani mogą pytać o szczegóły w ratuszu.
Ukazało się obwieszczenie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie utwardzonego dojazdu i placu manewrowego do kolektora przy ul. Brzozowej w Raciborzu na działce nr 804/8, k.m. 4, obręb Ostróg.
Jest też obwieszczenie o możliwości zapoznania się z zebranym materiałem dowodowym w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie linii kablowej WN 110 kV wraz z dwoma kablami światłowodowymi w kanalizacji teletechnicznej na działce nr 597/31, k.m. 1, obręb Studzienna.
Prezydent zawiadomił o możliwości zapoznania się z zebranym materiałem dowodowym w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie Głównego Punktu Odbioru (GPO Racibórz), drogi dojazdowej do GPO Racibórz, połączenia kablowego wysokiego napięcia i kanalizacji optoteletechnicznej od GPO Racibórz do GPZ Studzienna oraz podziemnej linii średniego napięcia (SN) wraz z kanalizacją optoteletechniczną łączącą GPO Racibórz z Farmą Wiatrową Racibórz – elementu systemu energetycznego dla Farmy Wiatrowej Racibórz, zlokalizowanych w Raciborzu na działkach o numerach 596/31, 598/31, 599/31, k.m. 1, obręb Studzienna, położonych w rejonie ul. Jasnej w Raciborzu, w części nieobjętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Ponadto prezydent zawiadomił o możliwości zapoznania się z zebranym materiałem dowodowym w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie sieci elektroenergetycznej na działkach nr 1818/1, 330, 325, 654/6, k.m. 2, obręb Markowice, położonej w Raciborzu, w części nieobjętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Ukazało się obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania.: Budowa ciągu pieszo-rowerowego wdłuż DK-45 w miejscowości Racibórz (obręb Miedonia, Stara Wieś, gm. Rudnik, obręb Rudnik)


![Budowa nowego mostu na Odrze wchodzi w kluczową fazę [FOTO] Budowa nowego mostu na Odrze wchodzi w kluczową fazę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176520790906-2025-12-03-obiekt-mostowy-md1-2-.jpg)
















![Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765196448nedza-.jpg)
![Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765275567antoniczek-.jpg)





















![Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765356281final-bajkowego-.png)








Komentarze (0)
Dodaj komentarz