Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności28 lipca 202309:50

Toyota i yamaha zderzyły się w Lekartowie [FOTO]

Toyota i yamaha zderzyły się w Lekartowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Pietrowice Wielkie:

Do zdarzenia doszło w czwartek, 27 lipca na ulicy Raciborskiej w Lekartowie. Zderzyły się dwa pojazdy: toyota yaris i motocykl yamaha.

Informacja o zdarzeniu drogowym na ulicy Raciborskiej w Lekartowie wpłynęła do raciborskich służb o godzinie 16.22. Na miejsce skierowano strażaków z PSP i OSP, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania okazało się, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów: samochodu osobowego toyota yaris oraz motocykla yamaha. Strażackie działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierującemu jednośladem, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz uprzątnięciu jezdni. Mężczyzna kierujący motocyklem został przekazany pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, a następnie przewieziony do szpitala. Straty materialne oszacowano na kwotę 15 000 złotych.

- Sprawczynią zdarzenia była 26-letnia kierująca toyotą, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 41-latkowi kierującemu motocyklem. Doszło do zderzenia. Mężczyzna trafił do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

- informuje asp. Paweł Malcharczyk z KPP w Raciborzu.

Autor: red., fot. Grupa Racibórz 112, KPP Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202518:31

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
6
Racibórz:

Poseł i raciborzanin Michał Woś (PiS) zwraca uwagę na projekt średniookresowej strategii rozwoju kraju – „Strategię Rozwoju Polski do 2035 r.” – przekazany niedawno do konsultacji publicznych. Jego zdaniem zapisy dotyczące Raciborza są zbyt lakoniczne, a miasto potrzebuje silniejszego wsparcia w zakresie funkcji gospodarczych i rozwojowych.

red.
Reklama
Sport17 września 202520:48

Unia Racibórz nie obroni trofeum. Rezerwy z Turzy Śląskiej okazały się lepsze [FOTO]

Unia Racibórz nie obroni trofeum. Rezerwy z Turzy Śląskiej okazały się lepsze [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Na stadionie przy ul. Srebrnej 12 w Raciborzu rozegrano dziś, 17 września mecz 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz. Spotkanie miało niecodzienny charakter, ponieważ naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny noszące tę samą nazwę – Unia Racibórz oraz rezerwy Unii Turza Śląska.

red., fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.09.2025
11 września 202521:00

Nasz Racibórz 12.09.2025

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.