Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności25 lipca 202316:01

Rekrutacja do jednej z najstarszych niepublicznych Uczelni w Polsce trwa! Czy jesteś gotowy na przygodę swojego życia?

Rekrutacja do jednej z najstarszych niepublicznych Uczelni w Polsce trwa! Czy jesteś gotowy na przygodę swojego życia? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak może wyglądać Twoja przyszłość? Czy masz wizję kierunku, w którym chciałbyś podążać? Czy wiesz, jakie studia wybrać, aby zapewnić sobie stabilną i satysfakcjonującą karierę? Jeśli tak, to świetnie! Jeżeli nie, to nie martw się – Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University jest tu, aby Ci pomóc!

Jako Wyższa Szkoła Biznesu — National Louis University w Nowym Sączu od ponad 30 lat tworzymy historie sukcesu, wspierając studentów w realizacji ich marzeń. Z nami, rozwiniesz nie tylko wiedzę, ale także umiejętności, które pozwolą Ci odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy.

Jesteś ciekawy, co oferuje Ci nasza uczelnia?

Bogata oferta edukacyjna i nowe kierunki dla rozwijającego się świata

Dążymy do tego, by nasza oferta stale odzwierciedlała potrzeby rynku pracy i zmieniające się wymagania społeczne. W związku z tym ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe atrakcyjne kierunki studiów, które odpowiedzą na wyzwania przyszłości. W ofercie studiów zasadniczych wyróżniamy cztery kierunki:

1. Zarządzanie - zapewnia kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania organizacjami, umiejętności przywództwa i efektywnej pracy zespołowej.

2. Psychologia - przybliża tajniki ludzkiego umysłu, uczy analizy zachowań i stosowania psychologicznych narzędzi w różnych kontekstach.

3. Informatyka - pozwala na zgłębienie tajemnic technologii, programowania i rozwiązywania problemów informatycznych.

4. Prawo - wprowadza w skomplikowany świat prawa, rozwija umiejętności interpretacji aktów prawnych i rozwiązywania konfliktów.

Łącznie ponad 30 wszystkich specjalności oraz 60 kierunków studiów podyplomowych.

Otwarta w tym roku Szkoła Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej WSB-NLU cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a miejsca na rok akademicki 2023/2024 zostały już praktycznie w całości zajęte przez chętnych.

Kolejnym ciekawym projektem jest Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej, której program koncentruje się na połączeniu wiedzy z dziedziny prawa, biznesu i kultury Chin. Dzięki temu programowi uczestnicy zdobywają wiedzę na temat chińskiego systemu prawnego, sposobów prowadzenia biznesu w Chinach oraz kultury i historii tego kraju.

Doradztwo Sukcesyjnie — odpowiedź na nowo powstały zawód

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz rosnącej świadomości w dziedzinie sukcesji, WSB-NLU uruchomiło nowy kierunek studiów podyplomowych, jakim jest Doradztwo Sukcesyjne. Studia te skierowane do absolwentów takich kierunków, jak prawo, psychologia, zarządzanie i ekonomia. Kierunek ten jest także odpowiednim wyborem dla osób zajmujących się lub posiadających rodzinne przedsiębiorstwa, a które posiadają tytuł licencjata lub magistra. Studia te pozwalają na pogłębienie wiedzy z zakresu prawa finansowego, umożliwiają poszerzenie swoich kompetencji, pozwalające na wykonywanie zawodu doradcy finansowego i prawnego. Istotną korzyścią kierunku jest możliwość uzyskania certyfikacji Krajowej Izby Doradców Sukcesyjnych (KIDS).

Ciekawostka dla kandydatów chcących rozpocząć studia jednolite magisterskie na kierunku prawo!

Ogromną szansą dla nowych zainteresowanych na kierunku prawo, jest stworzony konkurs „Złoty indeks Rektora WSB – NLU”, w którym głównym tematem będzie esej na temat „Prawo, a sztuczna inteligencja – szanse i zagrożenia”. Brane pod uwagę są również osiągnięcia ucznia oraz średnia ocen na świadectwie maturalnym. Ciekawie? Zdecydowanie!

Co wyróżnia WSB-NLU?

W roku akademickim 2022/2023 znaleźliśmy się w gronie najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych studiów niestacjonarnych wg rankingu MEiN. Po dokonaniu oceny w Programie Akredytacyjnym Fundacji pn. „Studia z Przyszłością”, kierunki „informatyka” (studia I stopnia) oraz „zarządzanie” (studia I oraz II stopnia uzyskały Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” 2023). Podczas uroczystości z okazji 15-lecia platformy IBUK Libra zostaliśmy wyróżnieni, zajmując pierwsze miejsce za największy przyrost zasobów IBUK Libra Wydawnictwa PWN. Jako uczelnia posiadamy Certyfikat ISO 9001 z dnia 23.03.2022 r. nadany przez ECJIP – Europejskiego Centrum Jakości i Promocji.

Nasze podejście do edukacji opiera się na praktycznym podejściu-studium przypadku, warsztatach oraz nauczaniu poprzez projekt. Posiadamy również system stypendialny, który ułatwia naukę naszym studentom. To wszystko pozwala, by nasi studenci efektywnie łączyli wiedzę teoretyczną z praktyką, co jest szczególnie cenione przez pracodawców.

Podczas studiów na WSB-NLU uczestniczysz także w wielu innowacyjnych wydarzeniach, takich jak Potęga Informatyki czy bieg charytatywny Run4aSmile, które pozwalają na poszerzenie swojej wiedzy, zdobycie nowych umiejętności oraz nawiązanie cennych kontaktów.

Co więcej, nasi absolwenci są w TOP 3 najlepiej zarabiających psychologów wg. Ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych.

Aktualny monitoring dot. zatrudnienia wskazuje, iż znajdujemy się na miejscu drugim w rankingu Względnego Wskaźnika Zarobków, biorąc pod uwagę jednolite-magisterskie studia niestacjonarne na kierunku Psychologia.

Pamiętaj, edukacja to inwestycja, która zawsze się opłaca. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Zarejestruj się już dziś! 

https://rekrutacja-wsb-nlu.clouda.edu.pl/ 

Nasi konsultanci są dostępni:

- pod adresem e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl,
- numerem telefonu: + 48 18 44 99 100,
- oraz na naszej stronie internetowej: https://www.wsb-nlu.edu.pl/ .

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Nie czekaj, zacznij swoją podróż z Wyższą Szkołą Biznesu – National Louis University już dziś! Skorzystaj z szansy na lepszą przyszłość. Przekonaj się, że nauka może być fascynująca i owocna. Czekamy właśnie na Ciebie!

Autor: materiał zlecony , redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 września 202309:27

Ostatnie pożegnanie śp. biskupa Jana Wieczorka [FOTO]

Ostatnie pożegnanie śp. biskupa Jana Wieczorka [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. Piotr Złoczowski
Aktualności25 września 202316:57

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
40
Racibórz:

- W ramach środków przewidzianych w Rządowym Funduszu Rozwoju Dróg. Miasto Racibórz pozyskało 6,97 mln. zł dofinansowania na zadania mające na celu wyłącznie poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu - informuje magistrat.

(um)
Aktualności24 września 202316:28

Piknik militarny w Sławikowie. Wiktoria wjechała czołgiem T-55 [FOTO i WIDEO]

Piknik militarny w Sławikowie. Wiktoria wjechała czołgiem T-55 [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Mundur Polski wczoraj i dziś - pod takim hasłem, przy wsparciu Lasów Państwowych, przy ruinach pałacu w Sławikowie zorganizowano piknik militarny.

g.waw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport24 września 202318:16

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Za nami kolejny weekend z piłkarskimi emocjami. Sezon nabrał już właściwego tempa. Jedni mogli cieszyć się z wygranej, inni musieli zadowolić się remisem lub przełknąć gorycz porażki. Grali również raciborscy siatkarze. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i edukacja24 września 202321:12

Miasto nad rzeką. Pomiędzy Raciborzem a Budapesztem

Miasto nad rzeką. Pomiędzy Raciborzem a Budapesztem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu przystąpił do realizacji kolejnego już projektu międzynarodowego. Tym razem podjął współpracę z Blanka Teleki Gimnázium w budapesztańskim Zugló.

ZSO nr 1/Małgorzata Sokołowska
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Aktualności25 września 202317:51

Zielona Energia Fest. Ekologiczny projekt w ZSP 4

Zielona Energia Fest. Ekologiczny projekt w ZSP 4 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał nadesłany
Aktualności26 września 202308:02

Sukces programu edukacyjnego Henkla

Sukces programu edukacyjnego Henkla - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Henkel Polska ponownie zawitał z programem Świat Młodych Badaczy do szkół w Raciborzu i okolicznych miejscowościach

materiał partnera
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.09.2023
22 września 202308:23

Nasz Racibórz 22.09.2023

Nasz Racibórz 15.09.2023
15 września 202311:22

Nasz Racibórz 15.09.2023

Nasz Racibórz 08.09.2023
7 września 202320:25

Nasz Racibórz 08.09.2023

Nasz Racibórz 01.09.2023
31 sierpnia 202323:10

Nasz Racibórz 01.09.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.