Aktualności20 lipca 202308:56
Miasto dołoży do zakupu nowego radiowozu

0
Reklama
Racibórz:
Fundusz Wsparcia Policji otrzyma z kasy miejskiej Raciborza 25 tys. zł. Zgodziła się na to Rada Miasta.
Nie było ani jednego głosu sprzeciwu. To nie pierwsze wsparcie z raciborskiego samorządu, jakie otrzymuje policja. Podobnie postępował już powiat oraz gminy. Samorządowe dopłaty pokrywają tylko część kosztów zakupu. Resztę wykłada policja z środków przekazanych przez resort spraw wewnętrznych.
![Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769289636dsc-2544-.jpg)
![Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769319685dsc-7954-383-.jpg)
![Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769291795bez-nazwy-167-.jpg)









![Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769284913bez-nazwy-33-.jpg)



![Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769378914dsc-9287-.jpg)
































Komentarze (0)
Dodaj komentarz