Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 lipca 202315:42

KRISS & NATALIA. Weekendowy kurs bachaty w Raciborzu

KRISS & NATALIA. Weekendowy kurs bachaty w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na dwudniowy kurs bachaty prowadzony przez mistrza Polski w bachacie Krissa i jego partnerkę Natalię w dniach 16-17 września (sobota i niedziela) w RCK RDK, ul. Chopina 21.

Łącznie kurs będzie liczył 8h zegarowych. W sobotę od godz. 15:00 z przerwami. W niedzielę od godz. 10:00. Na zakończenie pierwszego dnia warsztatów odbędzie się potańcówka bachatowa tylko dla uczestników kursu. CENA: Koszt za kurs 140 zł od osoby, 280 zł od pary (17,5 zł za 1h). Wpłaty przyjmowane są w kasie RCK RDK, ul. Chopina 21. Tylko wpłata gwarantuje miejsce na kursie.

Godziny pracy kas:
pon-nieczynna
wt: 9:30-15:00
śr,czw, pt: 8:30-14:00

*w przypadku małej liczby zgłoszeń, kurs może zostać odwołany

DO KIEDY: 31 sierpnia (czwartek)

DLA KOGO KURS: dla osób średniozaawansowanych, zarówno par jak i singli. Będziemy starać się zachować parytet: połowa uczestników kobiety, połowa mężczyźni. Liczba miejsc ograniczona!!!

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ: Bachaty z elementami bachaty sensualnej, nauka kombinacji w parze (zmiany w parach)

KRISS & NATALIA

Będąc kilka lat parą w życiu, postanowili również w tańcu pójść za głosem serca i połączyć swoje siły, aby móc dzielić z Wami swoją miłość oraz pasję do tańca zmysłów - Bachaty Sensual. Mając kilkuletnie doświadczenie instruktorskie, oboje podróżowali nauczając w wielu krajach w Europie na licznych warsztatach oraz prestiżowych festiwalach (Francja, Anglia, Holandia, Izrael, Portugalia, Norwegia itd.). Oboje cechuje silna charyzma i spora dawka humoru co sprawia, że zajęcia, które prowadzą, to nie tylko ogromna doza techniki tanecznej, ale również niezła zabawa. Chcesz się przekonać już dzisiaj kim są i jak uczą? Zajrzyj na https://vda.dance/kriss-natalia/ gdzie dostępne są ich kursy online na każdym poziomie zaawansowania, w parze jak i solo

NATALIA PLEWA

Za dnia doktorantka Uniwersytetu Berlińskiego, nocą zaś bachatowa bestia! Jej zamiłowanie do tańca rozpoczęło się od rytmów salsy, aby niespełna rok później rozpalić swoją niespodziewaną rozmiarami potrzebę zmiany trybu wyrażania siebie w rytm Bachaty stricte Sensual!

Nad swoimi umiejętnościami pracowała zarówno w kraju jak i za oceanem. To właśnie w USA zasmakowała pięknego tanecznego świata, podróżując po festiwalach, szkoląc się w wielu stanach w kraju. Po powrocie do Europy, na rynek wkroczyła mocnym krokiem tanecznym z byłym partnerem (Xavi & Natalia Bachata), z którym podbijała serca w kolejnych krajach na zachodzie, ucząc na wielu międzynarodowych festiwalach tanecznych we Francji, Anglii, Holandii, Izraelu, Portugalii, Szwecji, Belgii, Maroku itd. Obecnie partnerka zarówno życiowa jak i taneczna najzdolniejszego na świecie Krzysztofa od teraz aka Kriss (Kriss & Natalia Bachata).

Może i krótka, bo sięgająca niespełna 6 lat przygoda, ależ jak intensywna, zapoczątkowała piękny rozkwit Bachaty Sensual w Berlinie, gdzie pod jej bacznym okiem przekazywała ludziom wiedzę, dotykając ich serc i inspirując każdego dnia.

Jaki ma styl i jak uczy? Pomysłodawczyni warsztatów pt. "Bachata Blindfold Experience" sama mówi: "Pozwól mi zawiązać sobie oczy na warsztatach, posłuchaj mojego głosu i POCZUJ TANIEC ZMYSŁAMI"

KRZYSZTOF JURASZEK aka KRISS

Muzyczne doświadczenie, sięgające 11-letniej gry na saksofonie, było solidnym gruntem do budowania umiejętności tanecznych, które doprowadziły go do wielu sukcesów i tytułów w kraju. Najważniejszy rozdział swojego życia rozpoczął w 2010 w rytmach salsy, aby już w kolejnym na poważnie roztańczyć swoją karierę w muzyce obfitującej sensualnym beat’em bachatowym.

Szkoląc się u najlepszych instruktorów bachaty, miał również przyjemność prowadzić zajęcia i warsztaty na wielu festiwalach i wydarzeniach tanecznych w Polsce jak i zagranicą. Wielokrotne tytuły mistrza Polski ugruntowały mocno jego talent i pozycje. Na co dzień, wiodący instruktor Bachaty Sensual we Wrocławiu, prowadzi regularne zajęcia w szkole tańca La Rosa Negra. W swojej karierze wykształcił wielu instruktorów bachaty, przyczyniając się w ten sposób bardzo do kształtowania i ukierunkowania rynku bachatowego w Polsce. Jego osiągnięcia to: 1 miejsce na Bachata Stars Poland w 2012 roku, 1 miejsce na Bachata Stars Poland w 2015 roku, 2 miejsce na Bachata Stars Poland w 2016 roku, 2015, 2016 rok - reprezentant Polski na Bachata Stars International w Salamance, 2015, 2016, 2017 – Koordynator Polskich grup tanecznych „Bachata Sensual Team Project by Korke y Judith”.

Kriss swój taneczny styl obecnie łączy ze swoją aktualną partnerką taneczną jak i życiową - Natalią Plewa (Kriss & Natalia Bachata). Para ta tworzy fantastyczną, wybuchową mieszankę. Na ich zajęciach nie można się nudzić, mają nacisk zarówno na technikę, humor jak i ekspresję siebie.

Autor: RCK, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 lipca 202411:01

Zamiast wbicia pierwszej łopaty jest dyskusja. Co dalej ze Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową w Kuźni Raciborskiej?

Zamiast wbicia pierwszej łopaty jest dyskusja. Co dalej ze Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową w Kuźni Raciborskiej? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
4
Kuźnia Raciborska:

Rok temu politycy Zjednoczonej Prawicy odwiedzili Kuźnię Raciborską, obiecując znaczące wsparcie finansowe dla powiatu raciborskiego w wysokości miliarda złotych oraz budowę mieszkań w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej (SIM) przy ulicy Bema. Program miał na celu budowę sześciu czterokondygnacyjnych bloków z 120 mieszkaniami, które miały być oddane do użytku w nowoczesnej, pasywnej technologii.

opr. waw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.07.2024
12 lipca 202409:40

Nasz Racibórz 12.07.2024

Nasz Racibórz 05.07.2024
5 lipca 202408:55

Nasz Racibórz 05.07.2024

Nasz Racibórz 28.06.2024
27 czerwca 202422:45

Nasz Racibórz 28.06.2024

Nasz Racibórz 21.06.2024
20 czerwca 202420:17

Nasz Racibórz 21.06.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.