Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 lipca 202315:42

KRISS & NATALIA. Weekendowy kurs bachaty w Raciborzu

KRISS & NATALIA. Weekendowy kurs bachaty w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na dwudniowy kurs bachaty prowadzony przez mistrza Polski w bachacie Krissa i jego partnerkę Natalię w dniach 16-17 września (sobota i niedziela) w RCK RDK, ul. Chopina 21.

Łącznie kurs będzie liczył 8h zegarowych. W sobotę od godz. 15:00 z przerwami. W niedzielę od godz. 10:00. Na zakończenie pierwszego dnia warsztatów odbędzie się potańcówka bachatowa tylko dla uczestników kursu. CENA: Koszt za kurs 140 zł od osoby, 280 zł od pary (17,5 zł za 1h). Wpłaty przyjmowane są w kasie RCK RDK, ul. Chopina 21. Tylko wpłata gwarantuje miejsce na kursie.

Godziny pracy kas:
pon-nieczynna
wt: 9:30-15:00
śr,czw, pt: 8:30-14:00

*w przypadku małej liczby zgłoszeń, kurs może zostać odwołany

DO KIEDY: 31 sierpnia (czwartek)

DLA KOGO KURS: dla osób średniozaawansowanych, zarówno par jak i singli. Będziemy starać się zachować parytet: połowa uczestników kobiety, połowa mężczyźni. Liczba miejsc ograniczona!!!

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ: Bachaty z elementami bachaty sensualnej, nauka kombinacji w parze (zmiany w parach)

KRISS & NATALIA

Będąc kilka lat parą w życiu, postanowili również w tańcu pójść za głosem serca i połączyć swoje siły, aby móc dzielić z Wami swoją miłość oraz pasję do tańca zmysłów - Bachaty Sensual. Mając kilkuletnie doświadczenie instruktorskie, oboje podróżowali nauczając w wielu krajach w Europie na licznych warsztatach oraz prestiżowych festiwalach (Francja, Anglia, Holandia, Izrael, Portugalia, Norwegia itd.). Oboje cechuje silna charyzma i spora dawka humoru co sprawia, że zajęcia, które prowadzą, to nie tylko ogromna doza techniki tanecznej, ale również niezła zabawa. Chcesz się przekonać już dzisiaj kim są i jak uczą? Zajrzyj na https://vda.dance/kriss-natalia/ gdzie dostępne są ich kursy online na każdym poziomie zaawansowania, w parze jak i solo

NATALIA PLEWA

Za dnia doktorantka Uniwersytetu Berlińskiego, nocą zaś bachatowa bestia! Jej zamiłowanie do tańca rozpoczęło się od rytmów salsy, aby niespełna rok później rozpalić swoją niespodziewaną rozmiarami potrzebę zmiany trybu wyrażania siebie w rytm Bachaty stricte Sensual!

Nad swoimi umiejętnościami pracowała zarówno w kraju jak i za oceanem. To właśnie w USA zasmakowała pięknego tanecznego świata, podróżując po festiwalach, szkoląc się w wielu stanach w kraju. Po powrocie do Europy, na rynek wkroczyła mocnym krokiem tanecznym z byłym partnerem (Xavi & Natalia Bachata), z którym podbijała serca w kolejnych krajach na zachodzie, ucząc na wielu międzynarodowych festiwalach tanecznych we Francji, Anglii, Holandii, Izraelu, Portugalii, Szwecji, Belgii, Maroku itd. Obecnie partnerka zarówno życiowa jak i taneczna najzdolniejszego na świecie Krzysztofa od teraz aka Kriss (Kriss & Natalia Bachata).

Może i krótka, bo sięgająca niespełna 6 lat przygoda, ależ jak intensywna, zapoczątkowała piękny rozkwit Bachaty Sensual w Berlinie, gdzie pod jej bacznym okiem przekazywała ludziom wiedzę, dotykając ich serc i inspirując każdego dnia.

Jaki ma styl i jak uczy? Pomysłodawczyni warsztatów pt. "Bachata Blindfold Experience" sama mówi: "Pozwól mi zawiązać sobie oczy na warsztatach, posłuchaj mojego głosu i POCZUJ TANIEC ZMYSŁAMI"

KRZYSZTOF JURASZEK aka KRISS

Muzyczne doświadczenie, sięgające 11-letniej gry na saksofonie, było solidnym gruntem do budowania umiejętności tanecznych, które doprowadziły go do wielu sukcesów i tytułów w kraju. Najważniejszy rozdział swojego życia rozpoczął w 2010 w rytmach salsy, aby już w kolejnym na poważnie roztańczyć swoją karierę w muzyce obfitującej sensualnym beat’em bachatowym.

Szkoląc się u najlepszych instruktorów bachaty, miał również przyjemność prowadzić zajęcia i warsztaty na wielu festiwalach i wydarzeniach tanecznych w Polsce jak i zagranicą. Wielokrotne tytuły mistrza Polski ugruntowały mocno jego talent i pozycje. Na co dzień, wiodący instruktor Bachaty Sensual we Wrocławiu, prowadzi regularne zajęcia w szkole tańca La Rosa Negra. W swojej karierze wykształcił wielu instruktorów bachaty, przyczyniając się w ten sposób bardzo do kształtowania i ukierunkowania rynku bachatowego w Polsce. Jego osiągnięcia to: 1 miejsce na Bachata Stars Poland w 2012 roku, 1 miejsce na Bachata Stars Poland w 2015 roku, 2 miejsce na Bachata Stars Poland w 2016 roku, 2015, 2016 rok - reprezentant Polski na Bachata Stars International w Salamance, 2015, 2016, 2017 – Koordynator Polskich grup tanecznych „Bachata Sensual Team Project by Korke y Judith”.

Kriss swój taneczny styl obecnie łączy ze swoją aktualną partnerką taneczną jak i życiową - Natalią Plewa (Kriss & Natalia Bachata). Para ta tworzy fantastyczną, wybuchową mieszankę. Na ich zajęciach nie można się nudzić, mają nacisk zarówno na technikę, humor jak i ekspresję siebie.

Autor: RCK, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności14 czerwca 202409:38

Dziecko zatrzaśnięte w samochodzie przy Jana

Dziecko zatrzaśnięte w samochodzie przy Jana - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. grupa Racibórz 112
Aktualności14 czerwca 202404:47

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu
Reklama
Aktualności14 czerwca 202409:44

Nieprzytomny mężczyzna pod Biedronką na Siwonia

Nieprzytomny mężczyzna pod Biedronką na Siwonia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu/Qbik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport15 czerwca 202421:57

Dziesięć do zera, Unia Racibórz żegna outsidera [FOTO]

Dziesięć do zera, Unia Racibórz żegna outsidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Kibice, którzy postanowili obejrzeć sobotnie spotkanie klasy okręgowej pomiędzy Unią Racibórz a Startem Mszana, nie mogli narzekać na brak goli. Padło ich aż dziesięć, wszystkie dla raciborzan. Rozegrano jednak tylko jedną połowę. Na drugą część meczu goście z Mszany już nie wyszli. Spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy dla uczczenia pamięci śp. Marcina Mizi, byłego gracza Unii, który padł ofiarą brutalnej napaści w Sosnowcu.

(greh)
Aktualności14 czerwca 202415:14

Policjant spotkał się z seniorami

Policjant spotkał się z seniorami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Racibórz
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i edukacja16 czerwca 202400:21

Fenomenalna gala raciborskiej SKAZY [FOTO i WIDEO]

Fenomenalna gala raciborskiej SKAZY [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Trzynastka okazała się szczęśliwa dla Zespołu Tanecznego Skaza, szczególnie w obszarze modern, jazz i teatr tańca. W niedzielę, 16.06., druga okazja, by obejrzeć wszystkie układy.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 07.06.2024
7 czerwca 202409:19

Nasz Racibórz 07.06.2024

Nasz Racibórz 31.05.2024
31 maja 202409:28

Nasz Racibórz 31.05.2024

Nasz Racibórz 24.05.2024
23 maja 202423:06

Nasz Racibórz 24.05.2024

Nasz Racibórz 17.05.2024
17 maja 202412:11

Nasz Racibórz 17.05.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.