Jechał bez uprawnień, uderzył w golfa

Na skrzyżowaniu ulic Opawskiej i Eichendorffa w Raciborzu doszło dziś do wypadku. Kierowca seicento, wymuszając pierwszeństwo, doprowadził do zderzenia z volkswagenem golfem. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kierowca fiata nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdów.
Kierowca golfa jechał ulicą Opawską, gdy z drogi podporządkowanej wyjechało seicento. Doszło do zderzenia. Z relacji świadków wynika, że prowadzący fiata nie posiada prawa jazdy. Więcej informacji w oficjalnym komunikacie policji.
JaGA







![Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)

![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)
![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)






































![Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17673088041766873966gre03438-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany