BLISKO - gmina Krzanowice wdroży aplikację do kontaktu z mieszkańcami

Na przełomie czerwca i lipca tego roku Gmina Krzanowice będzie wdrażać ogólnopolską aplikację BLISKO, służącą do szybszej i skuteczniejszej komunikacji z mieszkańcami.
- Za pomocą aplikacja BLISKO będziemy w szybszy sposób docierać do odbiorców z informacjami na temat wydarzeń kulturalno-sportowych realizowanych na terenie naszej gminy, będziemy jako samorząd przekazywać bieżące informacje związane z gospodarkę odpadami, ochroną środowiska czy gospodarką wodno-ściekowa - informuje krzanowicki magistrat.
- Aplikację może pobrać każdy, kto chce być w kontakcie z Urzędem Miejskim w Krzanowicach. Świadczona przez nas usługa spełnia wszystkie wymogi wynikające z ochrony danych osobowych gwarantujących bezpieczeństwo ich użytkowników. Aplikacja będzie dla jej użytkownika bezpłatna. Środki na ten cel Gmina Krzanowice pozyskała z mikrograntu w ramach Giełdy Miejskich Technologii. Sfinansowano ze środków Polskiego Funduszu Rozwoju - dodają urzędnicy.

![Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1718734316-dsc1592-easy-resize-com-.jpg)





![Rodzice przeciwni łączeniu dwóch przedszkoli z SP 18 [LIST DO REDAKCJI] Rodzice przeciwni łączeniu dwóch przedszkoli z SP 18 [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1752733214473090246-9220030134685296-7074520657951529944-n-.jpg)

















![Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO] Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763764178gre02039-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany