Bierzmowanie dorosłych w diecezji opolskiej

- Najbliższe bierzmowanie dorosłych zaplanowane jest na sobotę 27 maja 2023 r. o godz. 16.00 w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Opolu - informuje opolska kuria.
Zgłoszenia kandydatów do bierzmowania są przyjmowane w Wydziale Duszpasterskim Kurii Diecezjalnej w Opolu do czwartku 25 maja br. Zgłoszenia dokonuje proboszcz, który kandydata przygotował bądź skierował na kurs przygotowawczy w rejonie.

![Planowane wyłączenia prądu w powiecie raciborskim [TERMINARZ] Planowane wyłączenia prądu w powiecie raciborskim [TERMINARZ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1668335352tauron-dystrybucja-5-.jpg)



























![A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776717470photo-49-z-50-.jpg)




















Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.