Umów się na zwiedzanie z oprowadzaniem!

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza grupy zorganizowane oraz szkoły na wystawę fotograficzną „Przystanki” Wojciecha Kukuczki w Galerii I Piętra RCK RDK.
Pierwszą grupą, która skorzystała z oferty oprowadzania po wystawie byli uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych w Raciborzu, którzy mogli dowiedzieć się o inspiracjach stojących za projektem "Przystanki" Wojtka Kukuczki, koncepcji fotografii ciągłej, jej historycznych i teoretycznych konotacjach, a także o samym autorze.
Zainteresowane grupy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Raciborskim Centrum
Kultury pod numerem 32 412 32 40.
Więcej o wystawie można przeczytać na Fanpage Fb RCK pod linkiem: https://tiny.pl/wz683 oraz na stronie www RCK pod linkiem: https://tiny.pl/wbm3q































![Gruzini zatrzymani w Raciborzu za nielegalny pobyt [WIDEO] Gruzini zatrzymani w Raciborzu za nielegalny pobyt [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176605946620251218-1-1-.jpg)






















![STÓŁ - teatralna niedziela na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] STÓŁ - teatralna niedziela na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769017317zrzut-ekranu-2026-01-21-o-18-35-39-.png)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany