Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności26 kwietnia 202314:35

Racibórz kusi inwestorów na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Racibórz kusi inwestorów na Europejskim Kongresie Gospodarczym - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Podczas obchodu stoisk wystawców, przy raciborskim - jak odnotował ratusz - na chwilę zatrzymał się premier Mateusz Morawiecki.

- Miasto Racibórz zaprezentowało swoje możliwości inwestycyjne podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Raciborskie stoisko przyciągnęło uwagę licznych gości, w tym premiera Mateusza Morawieckiego oraz Wojewodę Śląskiego Jarosława Wieczorka - informuje Urząd Miasta.

Prezentacja miasta skupiła się na najważniejszych atutach Raciborza, w tym jego atrakcyjnej lokalizacji i dostępności, rozwiniętej infrastrukturze oraz perspektywach rozwoju. Miasto wraz z okolicznymi gminami tworzy dynamiczny region, który stawia na rozwój nowoczesnych technologii oraz sektora usług.

– Cieszymy się, że mogliśmy przedstawić potencjał Raciborza na tak prestiżowej imprezie gospodarczej. Nasze miasto to doskonałe miejsce do inwestycji, z licznymi inicjatywami i projektami, które oferują wiele możliwości dla przedsiębiorców. Mamy nadzieję, że prezentacja zainteresuje inwestorów i przyczyni się do rozwoju gospodarczego naszego miasta – komentuje prezydent Dariusz Polowy.

W trzecim dniu Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, wiceprezydent Dawid Wacławczyk jest jednym z panelistów. W trakcie swojego wystąpienia przedstawił najważniejsze inicjatywy i projekty dotyczące rewitalizacji przestrzeni miejskich, które mają na celu rozwój miasta i zachęcenie przedsiębiorców do inwestycji w Raciborzu.

Europejski Kongres Gospodarczy to jedno z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce, które skupia przedstawicieli biznesu, nauki oraz polityki. To doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń i prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie gospodarki.

- Stoisko Raciborza cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników Kongresu, a wizyta premiera i wojewody potwierdziła, że miasto jest dobrze postrzegane i rozwija się w dynamiczny sposób - czytamy w komunikacie urzędu.

Autor: (um), redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 czerwca 202309:06

Ford w rowie w Zabełkowie. Kierująca źle się poczuła

Ford w rowie w Zabełkowie. Kierująca źle się poczuła - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Grupa Racibórz 112
Reklama
Aktualności1 czerwca 202318:29

Zakręcony Dzień Dziecka na Jordanie [FOTO i WIDEO]

Zakręcony Dzień Dziecka na Jordanie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Setki dzieci przewinęły się dziś przez Park Jordanowski. Zorganizowano tu Dzień Dziecka w ramach obchodów Dni Raciborza 2023.

red., fot. w, M. Kościelniak
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 czerwca 202321:42

SIDOR x S-AGE. Klasyka w elektronicznym brzmieniu w podziemiach wodociągów

SIDOR x S-AGE. Klasyka w elektronicznym brzmieniu w podziemiach wodociągów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
5
Racibórz:

Grali już w raciborskim Muzeum, a dziś, 1 czerwca, w ramach Dni Raciborza w ogromnych podziemnych wnętrzach filtrów powolnych z końca XIX w. To już drugie takie wydarzenie organizowane w Wodociągach Raciborskich. Wybrzmiała klasyka w elektronicznym ujęciu.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 26.05.2023
26 maja 202309:55

Nasz Racibórz 26.05.2023

Nasz Racibórz 19.05.2023
19 maja 202307:46

Nasz Racibórz 19.05.2023

Nasz Racibórz 12.05.2023
11 maja 202319:06

Nasz Racibórz 12.05.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.