Aktualności19 kwietnia 202310:15
Wiosenna edycja Jarmarku na Granicy w Chałupkach coraz bliżej

0
Reklama
Krzyżanowice:
Co roku ponad sto wystawców z Polski i Czech. Nie inaczej będzie i teraz na terenach wokół starego przejścia granicznego. Sprzedawane są głównie starocie i antyki.
Wiosenna edycja Jarmarku na granicy potrwa dwa dni, 13 i 14 maja, na terenie przylegającym do starego przejścia granicznego i zamku. Handlujący powinni się kontaktować z krzyżanowickim Urzędem Gminy, tel. 419 40 50 wew. 131 lub [email protected]. Gmina nie pobiera opłat.
![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)












![Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768906466klub-radnych-silny-racibo-rz-3-.jpg)

![Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1694204944img_9402-.jpg)



























![Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770276174dsc-8710-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz