Aktualności15 kwietnia 202308:03
Wnioski o zakup węgla na preferencyjnych warunkach tylko do poniedziałku

0
Reklama
Powiat:
Jeszcze tylko do poniedziałku (17.04), będzie można złożyć wniosek o zakup węgla na preferencyjnych warunkach w Urzędzie Miasta Racibórz. Wynika to z aktualnie obowiązującego rozporządzenia.
W przypadku ewentualnego podjęcia decyzji na szczeblu rządowym, które przedłużą możliwość dystrybuowania węgla przez gminy, Miasto Racibórz wznowi przyjmowanie wniosków.
Złożenie wniosku o zakup węgla na preferencyjnych warunkach może nastąpić w jednej z dwóch wymienionych form:
1. W BOI Urzędu Miasta Racibórz w godzinach:
• Poniedziałek, Wtorek, Czwartek: 7:30 – 15:30
• Środa: 7:30 – 17:30
• Piątek: 7:30 – 13:30
2. Drogą elektroniczną poprzez platformę ePUAP: Urząd Gminy Racibórz /xp47en3j9b/skrytka
























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)

























Komentarze (0)
Dodaj komentarz