Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności14 kwietnia 202320:15

Wystartowały zapisy na obóz CAMP KONIAKÓW oraz PÓŁKOLONIE PODRÓŻNICZE

Wystartowały zapisy na obóz CAMP KONIAKÓW oraz PÓŁKOLONIE PODRÓŻNICZE - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Biuro Podróży ORINOKO przedstawia dwie ciekawe propozycje: CAMP KONIAKÓW OBÓZ LETNI oraz PÓŁKOLONIE PODRÓŻNICZE dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

W tym roku zapraszamy dzieci i młodzież na coroczny obóz artystyczno – przygodowy, który odbędzie się w Koniakowie w Beskidzie Śląskim. Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat, które będą pracować w dwóch grupach wiekowych. W programie warsztaty kreatywno -podróżnicze, plastyczne i taneczno - ruchowe oraz mnóstwo atrakcji przyrodniczych! Kameralny obóz odbędzie się w terminie 7 – 15 lipca 2023 r.

Biuro Podróży ORINOKO od 20 lat organizuje obozy letnie, znane ze swojego bogatego, wartościowego programu, kameralnego charakteru i wyjątkowej dbałości o dobór kadry instruktorskiej. Na proponowanych przez nas obozach jest tylko 30 miejsc, przez co stanowią one wyjątkową ofertę dla osób ceniących sobie indywidualne podejście do każdego uczestnika!

Miejsce obozu Pensjonat "U Zawadów” w Koniakowie (pokoje z łazienkami, pyszne domowe jedzenie, własny basen zewnętrzny, wiata grillowa, boisko, sala telewizyjna i świetlica z grami).

Obóz CAMP „KONIAKÓW” łączy ze sobą elementy kreatywne i artystyczne z urokiem obcowania z czystą przyrodą najładniejszej części Beskidu Śląskiego.

Wśród atrakcji turystycznych, które odwiedzimy znajdują się najciekawsze ośrodki życia beskidzkiego: Leśny Park Niespodzianek, Muzeum Koronki, Beskidzkie Centrum Pasterstwa, Chata Kawuloka, Chata na Szańcach, Leśny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Istebnej oraz Chlebowa Chata.

Wśród celów naszych wędrówek górskich i spacerów znajdą się między innymi: Chatka AKT na Pietraszonce, Trójstyk (granica Polski, Czech i Słowacji), widokowe Ochodzita, Koczy Zamek i Tyniok oraz Czantoria. Wszystkie wycieczki będą dostosowane do kondycji grupy oraz panujących w górach warunków.

Odwiedzimy także miejsca, których nie można pominąć będąc w Beskidzie Śląskim: Wisłę (spacer po centrum: Plac Hoffa, amfiteatr im. Stanisława Hadyny, park, czas na lody w cukierni „U Janeczki”, czekoladowa figura mistrza Adama), Skocznię w Wiśle Malince im. Adama Małysza (wjazd wyciągiem krzesełkowym na punkt widokowy ponad belką startową), Wisłę Czarne (wodospad na Czarnej Wisełce, Zapora na Jeziorze Czerniańskim, Zamek Prezydenta RP na Zadnim Groniu).

W programie warsztatów znajdują się zajęcia plastyczne i kreatywne (Magdalena Mauer) oraz zajęcia ruchowe i taneczne (Anna Skierska).

Kierownikiem obozu będzie Maria Orzechowska - Maćkowiak (pilot wycieczek krajowych i zagranicznych w tym także wycieczek szkolnych, przewodnik górski beskidzki).

Biuro Podróży ORINOKO zaprasza w okresie wakacyjnym na PÓŁKOLONIE PODRÓŻNICZE, podczas których zabierzemy dzieci i młodzież na 5 atrakcyjnych wycieczek.

- 31 lipca wybierzemy się na podziemny spacer górniczy w Kopalni Guido w Zabrzu oraz odbędziemy kosmiczną podróż w nowo oddanym Planetarium Śląskim w Chorzowie.

- 2 sierpnia pojedziemy do Rud, gdzie zwiedzimy stację kolejki wąskotorowej, obejrzymy wystawę multimedialną, odbędziemy przejażdżkę kolejką i pościgamy się drezynami. Ponadto zwiedzimy Opactwo Cystersów, Bazylikę MBP i udamy się na spacer po parku pałacowym.

- 4 sierpnia udamy się do magicznego królewskiego Krakowa, gdzie przewodnik oprowadzi nas po Starym Mieście od Wawelu do Rynku Głównego, odwiedzimy Smoka Wawelskiego oraz zwiedzimy Podziemia Krakowskiego Rynku.

- 8 sierpnia zawitamy w centrum edukacyjnym Bajka Pana Kleksa inspirowanym bohaterem Jana Brzechwy oraz udamy się na zajęcia WF do parku trampolin Jump City.

- 10 sierpnia spotkamy się na szlaku górskim w Beskidach. Wjedziemy wyciągiem na Szyndzielnię i przejdziemy przez Klimczok do Szczyrku. Po wędrówce górskiej udamy się na spacer po parku pałacowym w Żywcu.

Szczegóły oferty znajdują się na stronie www.orinoko.pl 

Informacje i zapisy:
Biuro Podróży „Orinoko Art & Travel” na ul. Opawskiej 38 (vis a vis E-Leclerc), czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 oraz pod numerami telefonów 32 740 92 00 i 515 739 642
mail: biuro@orinoko.pl

Autor: reklama, biuro@orinoko.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 czerwca 202309:06

Ford w rowie w Zabełkowie. Kierująca źle się poczuła

Ford w rowie w Zabełkowie. Kierująca źle się poczuła - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Grupa Racibórz 112
Reklama
Aktualności1 czerwca 202318:29

Zakręcony Dzień Dziecka na Jordanie [FOTO i WIDEO]

Zakręcony Dzień Dziecka na Jordanie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Setki dzieci przewinęły się dziś przez Park Jordanowski. Zorganizowano tu Dzień Dziecka w ramach obchodów Dni Raciborza 2023.

red., fot. w, M. Kościelniak
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 czerwca 202321:42

SIDOR x S-AGE. Klasyka w elektronicznym brzmieniu w podziemiach wodociągów

SIDOR x S-AGE. Klasyka w elektronicznym brzmieniu w podziemiach wodociągów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
5
Racibórz:

Grali już w raciborskim Muzeum, a dziś, 1 czerwca, w ramach Dni Raciborza w ogromnych podziemnych wnętrzach filtrów powolnych z końca XIX w. To już drugie takie wydarzenie organizowane w Wodociągach Raciborskich. Wybrzmiała klasyka w elektronicznym ujęciu.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 26.05.2023
26 maja 202309:55

Nasz Racibórz 26.05.2023

Nasz Racibórz 19.05.2023
19 maja 202307:46

Nasz Racibórz 19.05.2023

Nasz Racibórz 12.05.2023
11 maja 202319:06

Nasz Racibórz 12.05.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.