Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 kwietnia 202309:24

Wypadek w Pawłowie. Mercedes zderzył się ze scanią [FOTO]

Wypadek w Pawłowie. Mercedes zderzył się ze scanią [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Pietrowice Wielkie:

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 kwietnia, na ulicy Spółdzielczej w Pawłowie.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb o godzinie 4.47. Ze zgłoszenia wynikało, że na ulicy Spółdzielczej w Pawłowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów: osobowego mercedesa oraz ciężarowej scanii. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy PSP, dwa zastępy OSP, patrole policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Po dojeździe strażaków na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania przystąpiono do działań, które polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu kierowcy mercedesa, sorpcji wycieków substancji ropopochodnych oraz płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu jezdni po zakończonych działaniach policji. Poszkodowany 47-latek został przewieziony do szpitala. Straty materialne oszacowano na kwotę 35 000 złotych.

- Sprawcą zdarzenia był 46-letni kierujący ciężarową scanią, który nie ustąpił pierwszeństwa 47-latkowi kierującemu mercedesem. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów. Zdarzenie zostało wstępnie zakwalifikowane jako wypadek. Poszkodowany mężczyzna obecnie przebywa w szpitalu

- przekazał nadkom. Mirosław Szymański, oficer prasowy KPP w Raciborzu.

Autor: red., fot. FB/OSP Pietrowice Wielkie, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Sport31 maja 202612:31

Prezes klubu sędzią w meczu o utrzymanie swego zespołu. Burza po spotkaniu B klasy

Prezes klubu sędzią w meczu o utrzymanie swego zespołu. Burza po spotkaniu B klasy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kuźnia Raciborska:

Jedno z najważniejszych spotkań kończącego się sezonu raciborskiej B klasy miało przynieść odpowiedź na pytanie, które z drużyn zrobi krok w stronę utrzymania. Zamiast wyłącznie sportowych emocji po meczu LKS Ruda Kozielska – LKS Wojnowice najwięcej mówi się jednak o obsadzie sędziowskiej i możliwym konflikcie interesów.

(greh), fot. poglądowe/arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport31 maja 202623:53

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sporo emocji, zarówno tych dobrych jak i tych złych towarzyszyło weekendowym meczom piłkarskim rozegranym w regionie. Sprawdź, jak poradziła sobie ekipa, której kibicujesz.

(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport31 maja 202623:55

C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO]

C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

Pewne mecze mają w sobie „to coś”, jeszcze zanim padnie pierwszy gwizdek - tak właśnie było w niedzielne (31.05.) popołudnie przy ul. Olimpijczyka w Zawadzie, gdzie lider tabeli podejmował wicelidera pierwszej grupy C klasy. 

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Nasz Racibórz 22.05.2026
21 maja 202617:30

Nasz Racibórz 22.05.2026

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.