Procesja konna i zabawa. Zaproszenie z Bieńkowic

To jedna z najstarszych procesji konnych, o tradycjach sięgających średniowiecza. 10 kwietnia jeźdźcy znów wyruszą na trasę.
Zbiórkę zaplanowano o godz. 12.30 przy ul. Pomnikowej, wymarsz o 13.00, zakończenie o 15.00. O 16.00 uroczyste nieszpory, a o godz. 19.00 zabawa taneczna.

![Planowane wyłączenia prądu w powiecie raciborskim [TERMINARZ] Planowane wyłączenia prądu w powiecie raciborskim [TERMINARZ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1668335352tauron-dystrybucja-5-.jpg)

























![A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776717470photo-49-z-50-.jpg)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany