W mieszkaniu przy Waryńskiego ujawniono ciało kobiety

Zgłoszenie o konieczności otwarcia lokalu z powodu braku kontaktu z osobą zamieszkującą jedno z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy Waryńskiego wpłynęła do Powiatowego Stanowiska Kierowania w piątek, 24 lutego.
Zgłoszenie wpłynęło do komendy przy Reymonta o godzinie 14.03. Wynikało z niego, że konieczne będzie otwarcie jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Waryńskiego. Na miejsce skierowano jeden zastęp PSP. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania próbowano nawiązać kontakt z osobą zamieszkującą lokal. Niestety, bezskutecznie. Ustalono jednak, że w mieszkaniu znajduje się uchylone okno. To właśnie przez nie strażacy dostali się do środka. W trakcie przeszukania lokalu, w jednym z pomieszczeń ujawniono ciało około 70-letniej kobiety. Ze względu na jego stan odstąpiono od podejmowania czynności ratunkowych.
- Zmarła to 75-letnia kobieta. Zgon nastąpił z przyczyn naturalnych
- przekazał nadkom. Mirosław Szymański, oficer prasowy KPP w Raciborzu.
![Tragiczny finał wyprzedzania na DK45 [KOMUNIKAT POLICJI] Tragiczny finał wyprzedzania na DK45 [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178660364255-951086-2-.jpg)
![Zderzenie Audi i VW Passata na drodze Racibórz–Lubomia [FOTO] Zderzenie Audi i VW Passata na drodze Racibórz–Lubomia [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786713019img-6511-.jpg)













































Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.