Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności23 lutego 202310:30

41 lat wzorowej pracy. Gabriela Augustyn pożegnała się z krzanowickim magistratem

41 lat wzorowej pracy. Gabriela Augustyn pożegnała się z krzanowickim magistratem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzanowice:

Po ponad 41 latach pracy w Urzędzie Miejskim w Krzanowicach, 22 lutego kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Krzanowicach przeszła na emeryturę.

W przeddzień odejścia odbyło się pożegnalne spotkanie z pracownikami, podczas którego burmistrz Krzanowic Andrzej Strzedulla wyraził słowa uznania za długoletnią, pełną zaangażowania i profesjonalną pracę na rzecz lokalnej społeczności. Podziękował za ostatnie lata wspólnej pracy, za wszystkie rady, dobre serce, mądrość i wsparcie życząc jednocześnie, aby nowy rozdział jej życia, który właśnie się rozpoczął, był czasem na realizację odkładanych zazwyczaj pasji, zainteresowań czy podróży. Życzył również samych szczęśliwych chwil, spędzonych w gronie kochającej rodziny i wspaniałych przyjaciół oraz by nie opuszczało ją zdrowie, radość i codzienna pogoda ducha.

Bukiet pięknych kwiatów oraz upominek od pracowników był miłą pamiątką i ciepłym wspomnieniem przeżytych wspólnie lat.

Gabriela Augustyn została zatrudniona w krzanowickim magistracie 1 września 1981 roku i związała z nim całe swoje życie zawodowe. Przez wszystkie te lata wzorowo organizowała i nadzorowała pracę na każdym stanowisku, które obejmowała. Swoją długoletnia przygodę z urzędem rozpoczęła od pełnienia funkcji referenta ds. planowania, budżetu i podatków. Następnie awansowała na inspektora samodzielnego stanowiska ds. zdrowia i opieki społecznej, później „przeszła” do podatków i opłat wiejskich. Była także sekretarzem Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz księgową Gminnego Ośrodka Kultury w Krzanowicach.

W roku 1995 objęła stanowisko kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. Udzieliła w tym czasie niezliczoną ilość ślubów. Zawsze profesjonalna, odpowiedzialna i sumienna. Swoją postawą dbała o dobre imię urzędu.

Chętnie dzieliła się swoją wiedzą z innymi urzędnikami. Jej wieloletnie doświadczenie merytoryczne w pracy było pomocne w rozstrzyganiu nieraz trudnych spraw i pomagało w podejmowaniu wielu strategicznych decyzji. Zawsze życzliwa, przyjazna i pozytywnie nastawiona do mieszkańców i współpracowników. Mamy nadzieję, że pani Gabriela nie zapomni o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone wspólnie chwile.

Autor: UM Krzanowice, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 14.06.2024
16 czerwca 202421:51

Nasz Racibórz 14.06.2024

Nasz Racibórz 07.06.2024
7 czerwca 202409:19

Nasz Racibórz 07.06.2024

Nasz Racibórz 31.05.2024
31 maja 202409:28

Nasz Racibórz 31.05.2024

Nasz Racibórz 24.05.2024
23 maja 202423:06

Nasz Racibórz 24.05.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.