Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 lutego 202317:44

Strażacy z gmin Pietrowice Wielkie i Nędza z nowym sprzętem

Strażacy z gmin Pietrowice Wielkie i Nędza z nowym sprzętem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

Blisko 30 tys. zł warty jest sprzęt, jaki trafił dziś do jednostek OSP w Nędzy. 55 tys. zł dotacji celowej pozwoliło doposażyć druhów ochotników z gminy Pietrowice Wielkie.

Szymocice, Babice i Górki Śląskie w gminie Nędza oraz Cyprzanów, Samborowice, Maków i Kornice w gminie Pietrowice Wielkie - te jednostki oficjalnie odebrały dziś, 22.02. sprzęt z rąk wiceministra sprawiedliwości Michała Wosia. Zakupy wsparto środkami z Funduszu Sprawiedliwości. W zakupach partycypowały samorządy. Przekazanie odbyło się w asyście włodarzy - wójt Nędzy Anny Iskały oraz wójta Andrzeja Wawrzynka.

Szymocice dostały defibrylator, ubranie specjalne i buty, Babice, poza ubraniem specjalnym i butami, kominiarki, tak samo Górki Śląskie.

W Samborowicach w remizie znajduje się już wytwornico-prądownica pianowa, prądownica turbo, kominiarki, mata zabezpieczającą dla poszkodowanego; w Cyprzanowie prądownica wodno-pianowa, lanca kominowa, noszaki, kurtyna dymowa, węże; w Makowie motopompa, wiertarko-wkrętarka, piła szablasta, szlifierka kątowa, akumulatory, a w Kornicach kamera termowizyjna.

Autor: red., fot. UG Pietrowice Wielkie, Biuro Poselskie M. Wosia, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport18 grudnia 202520:53

Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO]

Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W czwartek, 18 grudnia, scena Raciborskiego Centrum Kultury wypełniła się emocjami. Tym razem nie za sprawą spektaklu teatralnego czy występu kabaretowego, lecz pierwszej w historii gali sportowej MKS Unii Racibórz. Wydarzenie stało się okazją do podsumowania mijającego roku, uhonorowania zawodników oraz wyrażenia wdzięczności wszystkim, którzy na co dzień wspierają funkcjonowanie i rozwój klubu.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.