BMW ścięło słup na Piaskowej

Rozbity przód BMW kombi i ścięty słup oświetleniowy, to efekt zdarzenia, do którego doszło po 15.00 na dwupasmówce przy ul. Piaskowej. Kierowca z powiatu wodzisławskiego jechał w kierunku centrum, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, wprost na słup.
Wiele słupów przy dwupasmówce wzdłuż Piaskowej, wskutek uderzeń samochodów, wymaga już wymiany. Jak dowiedzieliśmy się w magistracie Vattenfall, obiecał zamontować nowe, głównie na zakręcie. Mają być gotowe jeszcze w czerwcu.




![Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)
























![Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17673088041766873966gre03438-.jpg)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany