Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności25 stycznia 202309:58

Igrzyska Zimowej Akademii Sportu wracają na stadion!

Igrzyska Zimowej Akademii Sportu wracają na stadion! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

Stadion Śląski zaprasza grupy szkolne na drugą edycję Igrzysk Zimowej Akademii Sportu! Od 7 do 10 lutego, na Stadionie Śląskim, w salach sportowych, uczniowie będą mogli rywalizować w dziesięciu zimowych konkurencjach, a także spotkać się z wybitnymi zawodnikami sportów zimowych, reprezentantami Polski i medalistami Igrzysk Olimpijskich.

Dzieci biorące udział w igrzyskach będą rywalizować m.in. w biathlonie, curlingu, snowboardzie czy konkurencjach hokejowych. Dla zapisanych uczestników przygotowane są gadżety i drobne upominki, a dla najlepszych medale i nagrody rzeczowe. Cztery dni rywalizacji odbędą się pod okiem wyjątkowych gości – wicemistrza Europy dywizji B w curlingu – Bartosza Łobazy; panczenisty, mistrza olimpijskiego, specjalizującego się na dystansie 1500 m – Zbigniewa Bródki; medalistki olimpijskiej w łyżwiarstwie szybkim – Katarzyny Bachledy-Curuś oraz biathlonisty, srebrnego medalisty Igrzysk Olimpijskich i zdobywcy pucharu świata w sprincie – Tomasza Sikory. Ambasadorzy wydarzenia opowiedzą o swoich sukcesach i chętnie zapozują do pamiątkowego zdjęcia.

Poza rywalizacją uczniowie będą mogli zapoznać się z wystawą, w której zaprezentowane będą stroje olimpijskie od Igrzysk w Lillehammer, aż do Igrzysk w Vancouver oraz repliki medali z kilku Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Z medalami będzie można także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

W Zimowej Akademii Sportu udział mogą wziąć uczestnicy w wieku 10-14 lat w grupach od 15 do 40 osób. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: [email protected], w treści należy koniecznie określić: datę i godzinę sesji, nazwę jednostki/szkoły, liczebność grupy oraz dane kontaktowe opiekuna grupy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 lutego 2023 r. lub po wyczerpaniu wolnych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń z kompletem informacji. 

Więcej informacji można znaleźć na www.stadionslaski.pl oraz w mediach społecznościowych Stadionu Śląskiego.

Program:

Harmonogram wydarzenia obejmuje 1,5-godzinne sesje w dniach od 7 do 10 lutego 2023 roku, w następujących godzinach:

9:00 – 10:30 grupa A (maksymalnie 40 osób)
-9:00 - 10:00 rywalizacja
-10:00 – 10:30 podsumowanie rywalizacji i rozdanie nagród najlepszym
10:30 – 12:00 grupa B (maksymalnie 40 osób)
-10:30 - 11:30 rywalizacja
-11:30 – 12:00 podsumowanie rywalizacji i rozdanie nagród najlepszym
12:00 – 13:00 grupa C (maksymalnie 40 osób)
-12:00 - 13:00 rywalizacja
-13:00 – 13:30 podsumowanie rywalizacji i rozdanie nagród najlepszym

Stadion Śląski wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego zaprasza do
wspólnej zabawy.

 

plakat_igrzyska-2023_3-copy1

Autor: Stadion Śląski, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności30 czerwca 202509:21

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Magiczna noc na raciborskim zamku. W sobotę, 28 czerwca, Zamek Piastowski po raz pierwszy stał się przestrzenią niezwykłego festiwalu „Misteria Piastorum”, łączącego teatr uliczny, ogień i elektroniczne brzmienia. Wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców i pokazało, jak średniowieczne mury mogą tętnić współczesną sztuką. Zobaczcie fotorelację Jana Ptaka.

Jan Ptak
Reklama
Strony Partnerskie30 czerwca 202518:51

Spirala czasu z irysów zakwitnie w Zaczarowanym Ogrodzie w Raciborzu

Spirala czasu z irysów zakwitnie w Zaczarowanym Ogrodzie w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu powstaje niezwykła przestrzeń – „spirala czasu” z irysów. Projekt, który otrzymał wsparcie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, stanie się nowym ogrodniczym sercem Zaczarowanego Ogrodu, przyciągając miłośników natury i botanicznych opowieści.

waw
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.