Dzika imprezownia na bulwarach. Smutny widok i picie pod chmurką

Miała być duma miasta i miejsce do spacerów. Jest obraz dewastacji, picie alkoholu w biały dzień i wymiociny.
LIST DO REDAKCJI. - Dzisiejszy spacer po bulwarach obudził we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony bulwary, które powstały z super inicjatywy, sprawiają, że miło spędza się tam czas. Idealne miejsce do spacerów i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Z drugiej strony coraz mocniej zaakcentowana obecność wandali i osób lubiących imprezy na świeżym powietrzu. Serce aż pęka na myśl, że przecież większość inwestycji w mieście finansowane jest z kasy miasta, czyli naszej wspólnej. Te inwestycje mają służyć nam wszystkim. Rozumiem, że pewne sytuacje nie są czymś nowym. W szczególności, jeśli chodzi o akty wandalizmu. Nie wierzę natomiast, że nie da się zrobić nic, aby zapobiec takim sytuacjom. Mieszkam w centrum i praktycznie każdego dnia widzę jak straż miejska wystawia mandaty osobom, które parkują na chodniku, po którym w zasadzie nikt nie chodzi. No ale przepis jest przepisem i podstawa do mandatu jest. A ile mandatów mogłoby zostać wystawionych na bulwarach? Żeby się dowiedzieć, może trzeba by było posłać tam co jakiś czas patrol albo założyć monitoring? Na spacerze byłem ok godziny 15:00, gdzie byłem świadkiem picia alkoholu na bulwarach, ot tak po prostu, bo pogoda w miarę fajna. Moim zdanie powinno się bardziej zadbać o bulwary, jeśli mają być jedną z wizytówek naszego miasta. A jeśli ma to być kolejna dzika imprezownia, to może lepiej postawić tam budkę z piwem i drugą z kebabem, przynajmniej wszystko będzie na miejscu a i jakiś wpływ do budżetu wpadnie - napisał do nas Czytelnik (imię i nazwisko do wiadomości redakcji).
Czytaj także: Bębniarze i cyrkowcy - bulwary oficjalnie otwarte [WIDEO]




![I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765557622jubileusz80lo1-570-kopia-.jpg)


![Wielka kumulacja. Weekend pełen jarmarków w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] Wielka kumulacja. Weekend pełen jarmarków w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17656121671764980271bez-nazwy-107-.jpg)

![Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765615007bez-nazwy-346-.jpg)




![Bajkowy Zamek Piastowski gościł Pociąg Świątecznych Marzeń [FOTO i WIDEO] Bajkowy Zamek Piastowski gościł Pociąg Świątecznych Marzeń [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765620050dsc-7094-duz-y-.jpeg)











![Kosmiczna opowieść o solidarności. 22. Gwiazdka Serc przy niemal pełnej sali RCK [FOTO i WIDEO 1] Kosmiczna opowieść o solidarności. 22. Gwiazdka Serc przy niemal pełnej sali RCK [FOTO i WIDEO 1] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765700211dsc-4149-.jpg)




![Pełna widownia i wspólna energia. Gwiazdka Serc po raz 22. w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO 2] Pełna widownia i wspólna energia. Gwiazdka Serc po raz 22. w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO 2] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765700078bez-nazwy-197-.jpg)

![Bajkowy zamek w świątecznej odsłonie. Sobota pełna magii, w niedzielę kolejne atrakcje [FOTO] Bajkowy zamek w świątecznej odsłonie. Sobota pełna magii, w niedzielę kolejne atrakcje [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765702366dsc-1437-.jpg)



















Komentarze (0)
Dodaj komentarz