Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności13 stycznia 202309:44

Raciborzanin w You Can Dance – Nowa Generacja 2

Raciborzanin w You Can Dance – Nowa Generacja 2 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Program „You Can Dance – Nowa Generacja” powrócił z jeszcze większą siłą! Po sukcesie pierwszej edycji, kultowy program ponownie pojawił się na antenie TVP2. Roztańczone dzieci w wieku 8-13 lat próbują swoich sił na legendarnej scenie „You Can Dance”, a ich poczynania ocenia wyjątkowe jury w odświeżonym składzie. Dziś, 13.01., zobaczymy raciborzanina - Alana Miczajkę.

Za jurorskim stołem zasiądą: choreograf Agustin Egurrola, aktorka Katarzyna Cichopek oraz tancerka Ida Nowakowska. Drugą edycję show prowadzi fantastyczna tancerka Edyta Herbuś, która jest wielkim wsparciem dla młodych uczestników. Kolejny, drugi odcinek 13 stycznia o godz. 20.35 w telewizyjnej Dwójce!

Pierwszy etap tej pasjonującej tanecznej przygody to castingi. Wyłonią one pięćdziesiątkę młodych tancerzy, którzy powalczą o szesnaście finałowych miejsc. Castingi do nowej edycji programu przyciągnęły tłumy młodych tancerzy. Wszyscy marzyli tylko o jednym – zdobyć bilet do prestiżowej Szkoły Tańca „You Can Dance – Nowa Generacja 2”.

W odcinkach castingowych zobaczymy szeroką gamę stylów tanecznych z całego świata: od hip hopowego flow poprzez modernowe wyskoki, po baletowe piruety. Uczestnicy zatańczą w adidasach, obcasach, butach do stepowania, puentach, a nawet bez butów, boso i w skarpetach. Jurorzy mają trudne zadanie – młodzi tancerze wyzwą ich na taneczne pojedynki i nie tylko.

Spośród wszystkich tancerzy, którzy zgłosili się na castingi, najlepsza pięćdziesiątka otrzyma wymarzony bilet do Szkoły Tańca „You Can Dance – Nowa Generacja 2”. Ten etap rywalizacji to dziesiątki godzin spędzonych w salach pod okiem najlepszych trenerów w Polsce. Uczestnicy sprawdzą się w trzech tanecznych żywiołach, a wielką niespodzianką dla dzieciaków będzie… muzyczna supergwiazda.

Do kolejnego etapu – odcinków studyjnych – przejdzie szesnaścioro najzdolniejszych młodych tancerzy. Uczestnicy zaprezentują się w choreografiach grupowych, zaskakujących duetach i popisowych solówkach. Na tym etapie o awansie do kolejnego odcinka decydować będą jurorzy i telewidzowie głosujący na swoich faworytów. Radość przeplatać się będzie ze stresem i wzruszeniami. Jedno jest pewne – widzom i uczestnikom towarzyszyć będą taneczne emocje na najwyższym poziomie!

Autor: źródło inf. TVP, fot. FB/You Can Dance – Nowa Generacja 2, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 stycznia 202310:00

Raport 998. Otwarcie mieszkania, zwisający konar i pożar sadzy. Weekendowe interwencje

Raport 998. Otwarcie mieszkania, zwisający konar i pożar sadzy. Weekendowe interwencje - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

W trakcie minionego weekendu strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP odnotowali sześć interwencji. Działania prowadzono w Sławikowie i Raciborzu. Sprawdź szczegóły.

red., fot. grupa Racibórz 112
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Sport29 stycznia 202320:47

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Miniony weekend pod względem sportowym zdominowali piłkarze halowi. Emocji w ich starciach nie brakowało. Nie brakowało, niestety, także walkowerów. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.01.2023
30 stycznia 202318:51

Nasz Racibórz 27.01.2023

Nasz Racibórz 20.01.2023
23 stycznia 202309:54

Nasz Racibórz 20.01.2023

Nasz Racibórz 13.01.2023
18 stycznia 202322:57

Nasz Racibórz 13.01.2023

Nasz Racibórz 06.01.2023
8 stycznia 202316:08

Nasz Racibórz 06.01.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.