Artysta rozstał się z agencją. Koncert w Raciborzu odwołany

Zapowiadany pierwotnie na listopad, a przesunięty na styczeń koncert Sławomira Uniatowskiego w Raciborzu nie dojdzie do skutku. Artysta rozstał się z agencją Scena Konesera.
- Moi drodzy, z ogromnym smutkiem zmuszony jestem poinformować Was o zakończeniu współpracy z organizatorem koncertów Scena Konesera. Mając na uwadze wpisy innych artystów współpracujących z ww. agencją koncertową takich, jak Michał Bajor, Andrzej Piaseczny, zespół Raz Dwa Trzy, solidaryzując się z Nimi, a także z obawy o możliwości realizacyjne także i moich koncertów przez agencję Scena Konesera jestem zmuszony odwołać koncerty - podał Uniatowski na swoim FB. Wśród odwołanych koncertów jest Racibórz 14 stycznia 2023.
Scena Konesera, wynajmując salę RCK, organizowała w Raciborzu szereg koncertów, m.in. Andrzeja Piasecznego. Na FB ani www nie ma informacji nt. koncertu w naszym mieście.























![Dym nad sklepem, kolizja na Wrocławskiej i fałszywy alarm w restauracji [RAPORT 998] Dym nad sklepem, kolizja na Wrocławskiej i fałszywy alarm w restauracji [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1772188713643423991-957733946592481-2627581468310302864-n-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz