Profesor Franciszek Nieć z wystawą ilustracji w Raciborzu

W sobotnie popołudnie 10 grudnia w salonie tatuażu „Sailor Tattoo” przy ul. Długiej w Raciborzu (była kawiarnia „Tęczowa”) odbył się wernisaż wystawy autorstwa Franciszka Niecia – profesora Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu, który zaprezentował cykl ilustracji do trylogii: „Legendy Archeonu” autorstwa Thomasa Arnolda.
- Obaj twórcy są mieszkańcami naszego regionu. Na wystawie zjawiło się wielu absolwentów uczelni z różnych roczników. Była okazja by powspominać i wymienić doświadczenia. Wernisaż stał się również okazją do odwrócenia ról w relacjach student – profesor. Teraz to studenci mogli stwierdzić czy prowadzący zajęcia z rysunku i grafiki Franciszek Nieć umie rysować - informuje Akademia Nauk Stosowanych (wcześniej PWSZ). Wszystko o autorze trylogii - KLIKNIJ.


























![Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765394259img-1624-.jpg)
![Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765356281final-bajkowego-.png)










































Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.