Dariusz Rosati odwiedzi Racibórz

Na spotkanie z politykiem PO, byłym ministrem spraw zagranicznych oraz członkiem Rady Polityki Pieniężnej zapraszają przewodniczący Raciborskiej Izby Gospodarczej Roman Majnusz i posłanka Gabriela Lenartowicz.
Spotkanie odbędzie się 7 grudnia o godzinie 17:00 w sali bankietowej Hotelu Racibor (wejście od ul. Ludwika). - Zaproszenie jest dedykowane wszystkim chętnym, którym bliskie są tematy związane z polityką makroekonomiczną, integracją europejską, finansami i handlem międzynarodowym.
Dariusz Kajetan Rosati (ur. 8 sierpnia 1946 w Radomiu jako Gaetano Dario Rosati) – polski ekonomista i polityk, profesor nauk ekonomicznych, minister spraw zagranicznych (1995–1997), członek Rady Polityki Pieniężnej (1998–2004), poseł do Parlamentu Europejskiego VI i VIII kadencji, poseł na Sejm VII i IX kadencji.




















![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)























![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz