Złotego gola strzelił sam komendant, a jego team zgarnął puchar

Raciborski garnizon policji - tuż przed katarskim mundialem - zorganizował w hali przy Łąkowej piłkarski turniej służb mundurowych. Organizatorzy nie byli zbyt gościnni, zgarniając główne trofeum - puchar komendanta.
W piątek, w hali sportowej przy Łąkowej w Raciborzu, odbył się turniej halowej piłki nożnej. W rywalizacji uczestniczyło osiem drużyn - policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, komend w Głubczycach, Kędzierzynie-Koźlu, Cieszynie oraz drużyny z Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu, Służby Więziennej w Raciborzu i Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu.
Rozegrano 15-minutowe spotkania w dwóch grupach systemem „każdy z każdym". Walka o zwycięstwo była zacięta. Zawodnicy prezentowali grę na bardzo wysokim poziomie, a swoje uczestnictwo w zawodach zaznaczył komendant raciborskich strażaków, bryg. Jarosław Ceglarek.
Turniej wygrała raciborska KPP, a decydującego gola w rzutach karnych strzelił sam szef, nadkom. Marek Ryszka. Drugie miejsce zdobył Wydział Konwojowy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Natomiast trzecie miejsce wywalczyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach.
Puchary i dyplomy wręczyli zawodnikom komendant Ryszka wraz z asp. szt. Marcinem Sobeczką, przewodniczącym Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Raciborzu.






























![Nowy plac zabaw w Pawłowie oficjalnie oddany do użytku. Proboszcz pokropił i zjechał na zjeżdżalni [FOTO i WIDEO] Nowy plac zabaw w Pawłowie oficjalnie oddany do użytku. Proboszcz pokropił i zjechał na zjeżdżalni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782377806zrzut-ekranu-2026-06-25-o-10-56-25-.png)






















![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)

![Nowe boisko wielofunkcyjne w Kornicach oficjalnie oddane do użytku [FOTO i WIDEO] Nowe boisko wielofunkcyjne w Kornicach oficjalnie oddane do użytku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782377425dsc-4846-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany