Raport 998. Zadymienie na Mysłowickiej, alarm na Piwnej

Zgłoszenie o zadymieniu w budynku wielorodzinnym przy ul. Mysłowickiej w Raciborzu odebrano 19.11. o godz. 1.10.
Na miejsce, na Mysłowicką, wysłano trzy zastępy straży zawodowej oraz jeden OSP. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do pożaru mieszkania. Na miejscu okazało się, że źródłem dymu jest przypalona potrwa. Lokal przewietrzono.
O godz. 10.01 odebrano zgłoszenie o alarmie z czujki czadu w mieszkaniu przy ul. Piwnej w Raciborzu. Po dojeździe na miejsce okazało się, że lokatorzy – jedna osoba dorosła i pięcioro dzieci – są poza lokalem. Czujka wskazała 80 ppm, strażackie urządzenie kilka ppm. Interweniowało pogotowie, ale nie było konieczności hospitalizacji żadnej z osób. Administracji zalecono kontrolę piecyka i instalacji.



![Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761741813manewry-.jpg)




![W Pawłowie oddano do użytku zbiorniki retencyjne. Mają zapobiec podtopieniom wsi [FOTO i WIDEO] W Pawłowie oddano do użytku zbiorniki retencyjne. Mają zapobiec podtopieniom wsi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761757029dsc-9652-.jpg)









![Scalanie gruntów - inwestycja w rozwój wsi i rolnictwa Powiatu Raciborskiego [FOTO i WIDEO] Scalanie gruntów - inwestycja w rozwój wsi i rolnictwa Powiatu Raciborskiego [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761754925dsc-7601-.jpg)



























![Był naprawdę dobry. Wykład o księdzu Franciszku Blachnickim w bibliotece [ZAPROSZENIE] Był naprawdę dobry. Wykład o księdzu Franciszku Blachnickim w bibliotece [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17617600295-11-franciszek-blachnicki-.png)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany