Sport17 kwietnia 201423:28

Samobój i trzy karne w meczu Krzyżanowic z Rakowem Częstochowa

Samobój i trzy karne w meczu Krzyżanowic z Rakowem Częstochowa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice: W ramach XIX kolejki spotkań Śląskiej Ligi Juniorów LKS Krzyżanowice zmierzył się z Rakowem Częstochowa. Wynik otworzył w 7. minucie Damian Durczok - niestety była to bramka samobójcza. Po kwadransie gry mogło być już 0:2, jednak piłka trafiła w poprzeczkę. Chwilę później sędzia podyktował rzut karny dla Rakowa. I znów udało się unikąć utraty bramki, strzał obronił Krystian Rek. W jego polu karnym wynikło małe zamieszanie, czego efektem była kolejna "jedenastka", tym razem wykorzystana przez częstochowian. Nie minęło 60 sekund, a goście prowadzili 3:0. W 30. minucie gry gola dla Krzyżanowic zdobył Paweł Gołąbek. Wynik spotkania został ustalony w pierwszej połowie - po przerwie nie padły żadne bramki i z trzech punktów cieszyli się zawodnicy z Częstochowy.

LKS Krzyżanowice - Raków Częstochowa 1:3 (1:3)

Bramki:
0:1 Damian Durczok 7' sam.
0:2 Maciej Swatek 17' k.
0:3 Mateusz Musiał 18'
1:3 Paweł Gołąbek 30' k.

Żółte kartki: Krystian Rek (Krzyżanowice), Patryk Kwiatkowski, Dominik Hak (Raków)

LKS Krzyżanowice: Krystian Rek - Mateusz Iwaniuk, Dominik Biły, Adam Janik, Damian Durczok, Rafał Chyczkowski (kpt.), Szymon Zuch, Łukasz Rymer, Oskar Nalewajek, Paweł Gołąbek (46. Kamil Tlon), Robert Wycisk (50. Arkadiusz Robenek)
Zawodnicy rezerwowi: Maciej Furtok
Trener: Tomasz Babuchowski

Sędziowali: Sebastian Balon (sędzia główny), Miłosz Bogdański, Zbigniew Słota (asystenci) - KS Rybnik