Udana inauguracja Studziennej [FOTO]

Udana inauguracja Studziennej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Zespół z Urbana podejmował w sobotnie popołudnie zespół Przyszłości Rogów. Długo wyczekiwana runda wiosenna sezonu 2020/2021 rozpoczęła się lepiej dla ekipy Studziennej.

Choć zajmująca zdecydowanie wyższą lokatę Przyszłość wydawała się fawortem meczu, to głód gry, a przede wszystkim zwycięstwa większy był po stronie gospodarzy. To właśnie oni wyszli na prowadzenie w 13 minucie po golu Dawida Prekaniaka. Goście, choć robili co mogli, nie potrafili wydatnie zagrozić bramce miejscowych. Ci wykorzystali to w całej rozciągłości, zdobywając drugie trafienie na pięc minut przed przerwą. Na listę strzelców wpisał się niezawodny Wojciech Grabiniok.

Po przerwie nadal to gospodarze mieli więcej do powiedzenia na murawie przy Urbana. Swą przewagę potwierdzili w 56 minucie, po golu Wojciecha Grabinioka z rzutu karnego. 3:0 - wydawało się więc po meczu. Studzienna jednak nie odpuszczała i w 82 minucie zdobyła kolejnego gola. Tym razem na listę strzelców wpisał się Maksymilian Konopacki. Choć teraz było już faktycznie po meczu, Rogów nie poddawał się. Opłaciło się, gdyż w 92 minucie gola honorowego zdobył Tomasz Kozielski.

LKS Studzienna - KS Przyszłośc Rogów 4:1 (2:0)

Bramki dla Studziennej: Dawid Prekaniak 13', Wojciech Grabiniok 40', 56' (k), Maksymilian Konopacki 82'
Bramka dla Przyszłości: Tomasz Kozielski 92'

Autor: fot. Katarzyna Kubik, redakcja@naszraciborz.pl