Sport10 marca 202122:35

Halowe Mistrzostwa Śląska U16 i U14 – sukcesy raciborzan

Halowe Mistrzostwa Śląska U16 i U14 – sukcesy raciborzan - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

6 marca 2021 r. w hali RKS w Łodzi odbyły się Halowe Mistrzostwa Śląska U16 i U14 w Lekkiej Atletyce. W zawodach uczestniczyło ponad 460 zawodników ze śląskich klubów. Sukcesami swój start zakończyli raciborzanie.

Zawodnicy MKS-SMS "Victoria" Racibórz zdobyli 4 medale. Na szczególną uwagę zasługuje występ Karoliny Bałazy, która w skoku wzwyż zdobyła złoty medal z wynikiem 150 cm, a w biegu na 60m ppł wywalczyła brązowy medal z wynikiem 9,66. Złotą medalistką z w biegu na 60mppł w kategorii U14 została Karolina Cuber z wynikiem 10,78. Po zaciętej walce na finiszu Bartosz Frańczuk zdobył srebrny medal w biegu na 1000m z czasem 2:49,13. Tuż za podium uplasowali się: Eliza Gołąbek w skoku o tyczce, Zuzanna Molenda w biegu na 300m i Przemysław Frańczuk również w biegu na 300m.